
Opel Vivaro - 1.6 CDTI L1H1 Edition EcoFlex
Algemeen
| Prijs | € 4.950 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 5.990 |
| Bouwjaar | Februari 2015 |
| Kilometerstand | 193.181 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 16 maart 2027 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | VL-423-Z |
| Datum deel 1 | 12-02-2015 |
| Topsnelheid | 172 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,00 sec |
| Motorvermogen | 88 kW (120 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1658 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | juni 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 13,0 s
Topsnelheid: 172 km/u
GVW: 2.760 kg
Wielbasis: 310 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 155 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik in de stad: 6,6 l/100km (1 op 15,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 156 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Armsteun voor
- Elektrische ramen voor
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- LED dagrijverlichting
- Zijschuifdeur rechts
Veiligheid
- Start/stop systeem
Overig
- Tussenschot volledig
Al onze auto`s worden afgeleverd met een nieuwe jaar Apk-keuring, 6 maanden garantie en een onderhoudsbeurt. (Vanaf € 3500,- en minder dan 150.000km)
Autobedrijf Raha
Penningweg 97
1507 DG Zaandam
Openingstijden:
Ma t/m Vrijdag van 09:00 tot 18:00 uur
Zaterdag van 10:00 uur tot :17:00 uur
Zondag`s alleen op afspraak
Hoeveel kost een Opel Vivaro verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

































