
Opel Vivaro - 1.6 CDTI L2-H1 Edition||Airco||Navi||Cruise||
Algemeen
| Prijs | € 5.950 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 7.200 |
| Bouwjaar | Augustus 2016 |
| Kilometerstand | 173.540 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 02 september 2026 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | VZ-807-G |
| Datum deel 1 | 22-08-2016 |
| Topsnelheid | 182 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,40 sec |
| Motorvermogen | 103 kW (140 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1711 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | juni 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Navigatiesysteem
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jun. 2014 - jun. 2016
Referentienummer: 378
Technische informatie
Tankinhoud: 90 liter
Acceleratie (0-100): 11,4 s
Topsnelheid: 182 km/u
Wielbasis: 350 cm
Interieur
Interieur: antraciet, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 160 g/km
Fijnstofuitstoot: 0 mg/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Brandstofverbruik in de stad: 7 l/100km (1 op 14,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 156 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Bluetooth
- DAB
- multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
Exterieur
- LED dagrijverlichting
- zijschuifdeur rechts
Interieur & Comfort
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- armsteun voor
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- elektrische ramen voor
- houten vloer in laadruimte
- Lendesteun(en) verstelbaar
- stuur multifunctioneel
- tussenschot volledig
- zijwandbekleding laadruimte
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- start/stop systeem
Hoeveel kost een Opel Vivaro verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























