
Opel Vivaro - 1.6 CDTI L2H1 DC Sport Dubbele Cabine Leer
Algemeen
| Prijs | € 9.950 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 12.040 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 342.644 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 22 maart 2027 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | V-034-XF |
| Datum deel 1 | 27-02-2019 |
| Topsnelheid | 183 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,90 sec |
| Motorvermogen | 107 kW (145 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | 4uu :panorama blue mi |
| Gewicht | 1885 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | mei 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Nieuwe Kleverskerkseweg 5
4338PP Middelburg
0118578338
www.zuidwestoccasions.nl
Vergelijkbare Opel Vivaro occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2014 - 2019
Cabine: dubbel
Typenummer: 0VEC5ITJ1
Technische informatie
Koppel: 340 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 80 liter
Acceleratie (0-100): 10,9 s
Topsnelheid: 183 km/u
Maten
Lengte/hoogte: L2H1
Afmetingen (LxB): 540 x 196 cm
Wielbasis: 350 cm
Gewichten
GVW: 2.950 kg
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 164 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,3 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7,2 l/100km (1 op 13,9)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 174 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Standaard
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Nederland B.V. Lemelerbergweg 12 1101AJ Amsterdam, NL 0882112700 www.stellantis.com customercare.nl@stellantis.com
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- zijschuifdeur rechts
- achterruitwisser
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- zijruit rechts in laadruimte
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
Interieur & Comfort
- lendesteunen (verstelbaar)
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- achterbank 3-persoons
- armsteun achter
- armsteun voor
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- stuurwiel multifunctioneel
- tussenschot volledig
Veiligheid
- parkeersensor achter
- alarm klasse 1(startblokkering)
- hill hold functie
Overig
- Airbag-pakket (hoofd airbag(s) achter, hoofd airbag(s) voor, passagiersairbag, zij airbag(s) voor)
- Airbag-pakket (hoofd airbag(s) voor, passagiersairbag, zij airbag(s) voor)
- Parkeer pakket (achteruitrijcamera, dimlichten automatisch)
- start/stop systeem
- Stoelen-pakket (voorstoelen verwarmd, hoofd airbag(s) achter, hoofd airbag(s) voor, passagiersairbag, zij airbag(s) voor)
= Bijzonderheden =
Dynamische styling, zorgvuldig afgewerkt met fraaie materialen en ontworpen met oog voor detail. De Opel Vivaro is van binnen en van buiten een toonbeeld van Duits design. Deze auto uit 2019 heeft 342644 kilometer op de teller staan. De aandrijving van deze Opel wordt verzorgd door een viercilinder dieselmotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Voorin is het 's winters genieten met de verwarmbare voorstoelen voor zowel bestuurder als bijrijder. Het passagiersgedeelte van deze personenauto is voorzien van een schuifdeur. Dat betekent een royale instap zonder openslaande portieren! Ook LED-dagrijverlichting en verstelbare lendensteunen horen tot de voorzieningen op deze auto.
Met een gerust hart achteruitrijden? Dat kan, dankzij de achteruitrijcamera. De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Deze Opel is voorzien van knoppen op het stuur om het full map navigatiesysteem en het audiosysteem met DAB-ontvangst te bedienen. In deze Opel kunt u zich concentreren op het verkeer, terwijl de auto de omgeving voor u in de gaten houdt. Een automatisch inschakelbare verlichting zorgt dat de verlichting aangaat als het donkerder wordt - in tunnels bijvoorbeeld - en de regensensor schakelt de ruitenwissers in als het nodig is. U hoeft er niets aan te doen. Cruise control is aanwezig; prettig voor de lange einden. Met lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening is deze auto helemaal compleet.
In de Opel Vivaro heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit.
Belangstelling? Bel ons en we leggen de sleutels klaar voor een proefrondje.
Bij Zuid-West Occasions laten wij uw autodroom werkelijkheid worden door ons aanbod van uitstekende tweedehands auto's. Kwaliteit staat bij ons hoog in het vaandel. Bezoek de toonaangevende Volkswagen specialist van Nederland en ontdek ons ruime assortiment aan Volkswagen modellen.
BELANGRIJK!
Wij ontvangen u graag op afspraak om u optimaal van dienst te kunnen zijn. Neem daarom eerst contact met ons op voordat u onze showroom bezoekt. Op deze manier kunnen wij u persoonlijk te woord staan en eventuele teleurstellingen voorkomen.
Financiering op maat bij Zuid-West Occasions
Bij Zuid-West Occasions nemen wij graag alle zorgen uit handen als het gaat om de financiering van uw droomauto. Wij zijn gespecialiseerd in het regelen van financieringen van A tot Z. Een financieringsaanvraag bij ons is geheel vrijblijvend!
Voordelen van financiële lease:
1. Flexibiliteit: U behoudt uw liquide middelen voor andere investeringen.
2. Fiscaal voordeel: Rente en afschrijving zijn vaak fiscaal aftrekbaar.
3. Vast maandbedrag: Duidelijkheid en overzicht in uw maandelijkse kosten.
4. Direct eigenaar: U bent direct economisch eigenaar van de auto.
Wilt u meer weten over onze financiële lease mogelijkheden? Neem contact met ons op voor een vrijblijvend gesprek en ontdek hoe wij u kunnen helpen met het realiseren van uw autodroom!
Hoeveel kost een Opel Vivaro verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























