
Peugeot 206 CC - 1.6-16V Roland Garros
Algemeen
| Prijs | € 1.990 |
| Bouwjaar | 2003 |
| Kilometerstand | 221.332 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 11 juli 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 17-LTX-2 |
| Datum deel 1 | 31-01-2003 (import) |
| Topsnelheid | 193 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,60 sec |
| Motorvermogen | 80 kW (109 pk) |
| Aantal deuren | 2-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1587 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Kleur | Groen |
| Oorspronkelijke kleur | Groen |
| Gewicht | 1115 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | mei 2002 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Peugeot 206 CC 1.6-16V Roland Garros
- Kenteken: 17-LTX-2
- Merk: Peugeot
- Model: 206 CC
- APK tot: 11-07-2027
- Tellerstand: 221332 KM
- Carrosserievorm: Cabrio
- Aantal deuren: 2
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2003
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: groen
- Motorinhoud: 1587 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: NFU
- Vermogen: 80 kW / 109pk
- Ledig gewicht: 1115 kg
- Max. trekgewicht: 1100 kg
- Aantal zitplaatsen: 4
- Verbruik: 7 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 384 cm
- Motorrijtuigenbelasting: € 101 - 110 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 3
Comfort
- Boordcomputer
- Regensensor
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare kap
- Getint glas
- Lichtmetalen velgen 15"
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur vernis
- Mistlampen voor
- Warmtewerend glas
Infotainment
- Audioinstallatie met CD-speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Airco met automatische regeling
- Aluminium interieur afwerking
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Electronic climate control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen voor
- Lederen bekleding
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- Elektronische remkrachtverdeling
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Inruil mogelijk!
Wij zijn een RDW-erkend bedrijf en kunnen 24/7 auto's op naam zetten en vrijwaren, u hoeft niet meer langs het postkantoor!
Heeft u een mooie deal kunnen maken en wilt u meteen weg rijden met uw nieuwe aanwinst?
Dan kunt u betalen doormiddel van overschrijving per bank of contant.
Let er wel op dat u betaal limiet hoog genoeg is. Dit moet minimaal 4 uur van tevoren in uw bank app. Dit is namelijk bij vele banken noodzakelijk!
WH Auto's
Hegedyk 29
8405GS Luxwoude
wh.autos@ziggo.nl
0615392154
Openingstijden:
Maandag t/m Donderdag: 09.00uur tot 18.00uur
Vrijdag 09.00uur tot 17.00uur
Zaterdag: 10.00uur tot 17.00uur
Mocht u savonds een auto willen bezichtigen is dit in overleg altijd mogelijk!
LET OP!: NIET AL ONZE AUTO'S STAAN IN LUXWOUDE. OM TELEURSTELLING TE VOORKOMEN, GEEF VAN TE VOREN EVEN AAN VOOR WELKE AUTO U KOMT. DAN ZORGEN WIJ DAT DEZE KLAAR STAAT!
Hoeveel kost een Peugeot 206 CC verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























