
Volkswagen Touran Cross - 1.4 TSI 7p
Algemeen
| Prijs | € 7.450 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Kilometerstand | 237.531 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 07 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 06-HKL-6 |
| Datum deel 1 | 07-02-2009 |
| Topsnelheid | 206 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,70 sec |
| Motorvermogen | 125 kW (170 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1390 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1586 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | januari 2007 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Volkswagen Touran 1.4 TSI Cross 7p.
- Kenteken: 06-HKL-6
- Merk: Volkswagen
- Model: Touran
- APK tot: 07-02-2027
- Tellerstand: 237531 KM
- Carrosserievorm: MPV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2009
- Transmissie: Automaat
- Kleur: grijs
- Motorinhoud: 1390 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: BLG
- Vermogen: 125 kW / 170pk
- Ledig gewicht: 1586 kg
- Max. trekgewicht: 1500 kg
- Aantal zitplaatsen: 7
- Verbruik: 7.8 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Motorrijtuigenbelasting: € 280 - 306 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Pakket: Advance pakket
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Koplampen adaptief
- Koplampreiniging
Pakket: Navigatie pakket
- Audio-navigatie full map + hard disk
- Boordcomputer
- DVD speler
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
- Verkeersbord detectie
Pakket: Winter pakket
- Koplampreiniging
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Voorstoelen verwarmd
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Lichtmetalen velgen 17"
- Mistlampen voor
- Mistlampen voor adaptief
- Warmtewerend glas
Infotainment
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterstoelen uitneembaar
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Buitentemperatuurmeter
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Hill hold functie
Inruil mogelijk!
Wij zijn een RDW-erkend bedrijf en kunnen 24/7 auto's op naam zetten en vrijwaren, u hoeft niet meer langs het postkantoor!
Heeft u een mooie deal kunnen maken en wilt u meteen weg rijden met uw nieuwe aanwinst?
Dan kunt u betalen doormiddel van overschrijving per bank of contant.
Let er wel op dat u betaal limiet hoog genoeg is. Dit moet minimaal 4 uur van tevoren in uw bank app. Dit is namelijk bij vele banken noodzakelijk!
WH Auto's
Hegedyk 29
8405GS Luxwoude
wh.autos@ziggo.nl
0615392154
Openingstijden:
Maandag t/m Donderdag: 09.00uur tot 18.00uur
Vrijdag 09.00uur tot 17.00uur
Zaterdag: 10.00uur tot 17.00uur
Mocht u savonds een auto willen bezichtigen is dit in overleg altijd mogelijk!
LET OP!: NIET AL ONZE AUTO'S STAAN IN LUXWOUDE. OM TELEURSTELLING TE VOORKOMEN, GEEF VAN TE VOREN EVEN AAN VOOR WELKE AUTO U KOMT. DAN ZORGEN WIJ DAT DEZE KLAAR STAAT!
Hoeveel kost een Volkswagen Touran Cross verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.













































































