
Peugeot 206 - 1.1 XR airco 5-deurs trekh 137DKM
Algemeen
| Prijs | € 3.497 |
| Bouwjaar | Februari 2011 |
| Kilometerstand | 137.710 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 09 juni 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 42-NZD-8 |
| Datum deel 1 | 23-02-2011 |
| Topsnelheid | 159 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 18,30 sec |
| Motorvermogen | 44 kW (60 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1124 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zilver (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zilver metallic |
| Gewicht | 920 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | 485 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | april 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Meester WM Oppedijk van Veenweg 30
9251GA Burgum
0511 482264
https://www.tjalma-autos.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
Extra informatie
Peugeot 206 + 1.1 XR airco 5-deurs trekh 137DKM
Keurige auto voor zijn leeftijd. Van een vaste klant van ons geweest recent cilinderkop revisie en nieuwe distributie riem gehad! Staat op 4 zeer goede banden en is qau onderhoud zeer goed bij gehouden! Volledige historie is dan ook aanwezig. Auto word afgeleverd incl nieuwe APK en onderhoudsbeurt inruil behoord ook tot de mogelijkheid.
WIJ ZIJN EEN ALLROUND AUTOBEDRIJF WAT GESPECIALISEERD IS IN AUDI VOLKSWAGEN SEAT EN SKODA . OOK HEBBEN WIJ EEN EIGEN WERKPLAATS WAAR WE ALLE REPARTIES EN DIAGNOSES KUNNEN UITVOEREN ! #ONS MOTTO KOOP EEN AUTO BIJ EEN AUTOBEDRIJF DIE DEZE OOK KAN REPAREREN#
Wij hanteren geen afleveringskosten. Als u nog meer zekerheid wilt hebben is het afsluiten van diverse pakketten mogelijk zoals 3 maanden basis garantie en 6 maanden ggg garantie incl onderhoudsbeurt voor een geringe meerprijs mogelijk. Graag voor bezichtiging een afspraak maken ivm de drukte zodat we tijd voor u kunnen vrijmaken (alvast bedankt hiervoor) (hoewel alle zorg is besteed aan het samenstellen van deze advertentie zijn wij niet aansprakelijk voor eventuele onjuiste informatie er kunnen dus geen rechten aan deze advertentie worden ontleend)
LET OP de verkoop is op afspraak geopend via de mail info@tjalma-autos.nl of 0624633481 0511482264
- Kenteken: 42-NZD-8
- Merk: Peugeot
- Model: 206 +
- APK tot: 09-06-2027
- Tellerstand: 137710 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2011
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: zilver Metallic
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1124 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: HFX
- Vermogen: 44 kW / 60pk
- Ledig gewicht: 920 kg
- Max. trekgewicht: 750 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 5.7 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 387 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 92 - 99 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegel rechts
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Getint glas
- Metaalkleur
- Trekhaak
Infotainment
- Radio CD speler
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Elektrische ramen voor
- Stuurbekrachtiging
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Elektronische remkrachtverdeling
- Geen rokersauto
- Passagiersairbag
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Afleverpakketten
3 maand Basis garantie - €299,-
3 maanden garantie incl nieuwe APK informeer naar de voorwaarden
6 maand Multipart garantie - €499,-
6 maanden garantie incl nieuwe APK en kleine beurt informeer naar de voorwaarden
WIJ ZIJN EEN RDW ERKEND BEDRIJF EN GESPECIALICEERD IN VW AUDI EN SEAT OCCASIONS EN ZIJN AANGESLOTEN BIJ DE NATIONALE AUTOPAS! KIJK OP WWW.TJALMA-AUTOS.NL VOOR EEN VOLLEDIGE FOTOREPORTAGE.
Wij hanteren geen afleveringskosten.
Als u nog meer zekerheid wilt hebben is het afsluiten van 6 maanden garantie en een onderhoudsbeurt voor een geringe meerprijs mogelijk.
Graag voor bezichtiging een afspraak maken ivm de drukte zodat we tijd voor u kunnen vrijmaken (alvast bedankt hiervoor)
(hoewel alle zorg is besteed aan het samenstellen van deze advertentie zijn wij niet aansprakelijk voor eventuele onjuiste informatie er kunnen dus geen rechten aan deze advertentie worden ontleend)
LET OP IVM COVID19 op afspraak geopend via de mail info@tjalma-autos.nl of 0624633481 0511482264
Tjalma Auto's BV
Meester WM Oppedijk van Veenweg 30
9251GA Burgum
0511 482264
info@tjalma-autos.nl
www.tjalma-autos.nl
Hoeveel kost een Peugeot 206 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























