
Peugeot 206 - 1.1 XR|Elec raam|AIRCO IJSKOUD|APK 22-3-2027
Algemeen
| Prijs | € 1.249 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Kilometerstand | 216.300 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 22 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | TL-179-X |
| Datum deel 1 | 16-04-2009 (import) |
| Topsnelheid | 158 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 16,50 sec |
| Motorvermogen | 44 kW (60 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1124 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 913 kg |
| Trekgewicht max | 760 kg |
| Trekgewicht onger. | 485 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | september 1998 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 175/65 R14
Acceleratie (0-100): 18,3 s
Topsnelheid: 159 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.384 kg
Afmetingen (LxBxH): 387 x 166 x 145 cm
Wielbasis: 244 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 135 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik in de stad: 8 l/100km (1 op 12,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Elektrische ramen voor
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Metallic lak
Veiligheid
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
= Bijzonderheden =
Deze Peugeot 206 + komt uit 2009, werd geleverd van 01-04-2009 tot 31-12-2011. Deze personenauto staat sinds 2009 op kenteken, is voorzien van een benzine-motor, heeft een maximum vermogen van 44 kW (60 PK) en een cilinderinhoud van 1124 cc.
De personenauto heeft een topsnelheid van 159 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 18,3 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 5,8 liter per 100 km en hij weegt 913 kg. De APK is geldig tot 22-03-2027 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 29 per maand.
Auto fineline is gespecialiseerd in de verkoop van klein- en middensegment auto’s.
Wij hebben geen dure showroom of een aparte verkoopafdeling. Dagelijks doen wij ons best om tegen de scherpst mogelijke prijs onze auto’s aan te kunnen bieden. De auto’s staan in veel gevallen gepoetst in ons bedrijfspand klaar, waardoor een proefrit vaak direct mogelijk is. Dit heeft als gevolg dat wij tegen erg scherpe prijzen onze auto’s kunnen aanbieden.
U kunt ons 7 dagen per week benaderen voor een afspraak. De koffie staat klaar!
OPENINGSTIJDEN
Maandag 10:00 - 18:00
Dinsdag 10:00 - 18:00
Woensdag 10:00 - 18:00
Donderdag 10:00 - 18:00
Vrijdag 10:00 - 18:00
Zaterdag 10:00 - 15:00
Zondag Geopend op afspraak!
Wij raden u aan om telefonisch contact met ons op te nemen wanneer u bereid bent langs te komen voor een bezichtiging en-of proefrit.
U bent van harte welkom!
CONTACTGEGEVENS
Hoeveel kost een Peugeot 206 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























