
Peugeot 206 - 1.1 XR / RIJDT GOED / APK / MEENEEMPRIJS
Algemeen
| Prijs | € 950 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 202.111 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 14 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | NK-581-L |
| Datum deel 1 | 22-04-2010 (import) |
| Topsnelheid | 159 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 18,30 sec |
| Motorvermogen | 44 kW (60 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1124 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 913 kg |
| Trekgewicht max | 760 kg |
| Trekgewicht onger. | 485 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | april 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Startonderbreker
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Bumpers in carrosseriekleur
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 175/65 R14
Acceleratie (0-100): 18,3 s
Topsnelheid: 159 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.384 kg
Afmetingen (LxBxH): 387 x 166 x 145 cm
Wielbasis: 244 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 135 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik in de stad: 8 l/100km (1 op 12,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Staat
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Elektrische ramen voor
Veiligheid
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
= Bijzonderheden =
Goed rijdende Peugeot 206+ uit 2010. De auto rijdt en schakelt zoals het hoort en is ideaal als betaalbare dagelijkse auto of beginnersauto.
Motorisch en technisch in goede staat. Van buiten heeft de auto een deuk aan de deur en de bestuurdersstoel is wat minder netjes, daarom scherp geprijsd. Verder gewoon een nette auto die nog prima mee kan.
Recent netjes schoongemaakt en er zijn eerlijke en duidelijke foto’s toegevoegd zodat je een goed beeld hebt van de staat van de auto.
Inruil mogelijk
Bedrijfsinformatie:
Wij zijn MZ Carcenter, gevestigd aan de Dalweg 2C te Surhuisterveen.
Bezichtigen en proefrijden uitsluitend op afspraak. Bellen voor vertrek.
Disclaimer:
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Wij doen ons uiterste best om de advertentie zo correct mogelijk samen te stellen, echter zijn type- en drukfouten voorbehouden.
Hoeveel kost een Peugeot 206 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.







































