
Peugeot 206 - 1.4 Air-line|Airco|Apk 2-2027|Bj 2005
Algemeen
| Prijs | € 1.649 |
| Bouwjaar | 2005 |
| Kilometerstand | 194.211 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 08 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 67-RB-XK |
| Datum deel 1 | 03-02-2005 |
| Topsnelheid | 173 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,30 sec |
| Motorvermogen | 55 kW (75 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1360 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 974 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | januari 2005 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 175/65 R14
Acceleratie (0-100): 12,2 s
Topsnelheid: 170 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.499 kg
Afmetingen (LxBxH): 403 x 165 x 143 cm
Wielbasis: 244 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 3
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Brandstofverbruik in de stad: 8,4 l/100km (1 op 11,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5 l/100km (1 op 20,0)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen voor
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
= Bijzonderheden =
Inruil op de Peugeot 206 behoord ook tot de mogelijkheden!!!!
Voor meer info/afspraak gelieve telefonisch contact op te nemen. Wij zijn 7 dagen in de week telefonisch bereikbaar en een afspraak in de avonduren of op zondag behoord ook tot de mogelijkheden.
Graag tot ziens bij
Uitterlinden Auto's
Haverkamp 2b
5741pn
Beek en Donk
0653955359
uitterlindenautos@gmail.com
Hoeveel kost een Peugeot 206 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























