
Peugeot 206 - 1.4 X-line Automaat | Trekhaak | Volledig Onderhouden | Elek. Ramen | Org. NL
Algemeen
| Prijs | € 2.250 |
| Bouwjaar | 2003 |
| Kilometerstand | 197.438 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 4 |
| APK | Ja, tot 16 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 55-NK-BK |
| Datum deel 1 | 08-11-2003 |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 15,90 sec |
| Motorvermogen | 55 kW (75 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1360 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Rouge Lucifer (rood metallic) |
| Gewicht | 955 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 525 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | oktober 2002 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Hoofdsteunen achter
- Startonderbreker
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: okt. 2002 - apr. 2005
Technische informatie
Koppel: 120 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 15,9 s
Topsnelheid: 160 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.480 kg
Afmetingen (LxBxH): 382 x 167 x 144 cm
Wielbasis: 244 cm
Interieur
Interieur: Donker grijs, Stof
Milieu
Emissieklasse: Euro 3
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,9 l/100km (1 op 14,5)
Brandstofverbruik in de stad: 9,5 l/100km (1 op 10,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 4
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Auto Synyco BV Leeuwarderweg 10 8801BV FRANEKER, NL 0517-392222 http://www.synyco.nl info@synyco.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Infotainment
- Multimedia systeem
- Audio-installatie
Interieur
- Elektrische ramen voor
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Hoofdsteunen voor
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
= Bijzonderheden =
Deze Peugeot 206 X Line uit 2003 is origineel Nederlands geleverd en verkeert, zeker gezien zijn leeftijd, in uitzonderlijk verzorgde staat. De auto is uitermate goed en volledig onderhouden. Nieuw geleverd door Peugeot dealer Hylkema in Drachten en recent nog onderhouden door Autovakmeester Preuter in Epe, waar op 09-01-2026 de laatste onderhoudsbeurt is uitgevoerd. Daarnaast is hier ook de distributieriem vervangen bij een kilometerstand van 131.878. Zie fotoreportage.
Vanwege de leeftijd en kilometerstand wordt deze auto aangeboden voor een meeneemprijs zonder garantie.
De Peugeot 206 behoort tot de meest geliefde compacte hatchbacks van zijn generatie en staat bekend om zijn comfortabele rijgedrag en compacte, speelse karakter. Dankzij zijn lichte besturing en compacte formaat is de auto zeer prettig in stadsverkeer, terwijl hij ook op hogere snelheden comfortabel en stabiel aanvoelt. De 206 combineert praktische inzetbaarheid met een tijdloos ontwerp, waardoor het model nog altijd populair is bij liefhebbers van compacte Franse hatchbacks.
Het interieur is overzichtelijk en functioneel ingericht en biedt een prettige zitpositie en eenvoudige bediening. De verzorgde staat van deze auto laat duidelijk zien dat hij met aandacht is onderhouden. Moderne extra’s zoals het multimedia systeem zorgen bovendien voor extra gebruiksgemak tijdens iedere rit.
O.a. uitgevoerd met: trekhaak en multimedia systeem.
Deze Peugeot 206 is direct beschikbaar bij Auto Synyco voor klanten uit heel Nederland. Neem contact op voor meer informatie of een proefrit.
Auto Synyco is een onafhankelijk BOVAG-autobedrijf in Franeker, actief sinds 1952.
Wij zijn gespecialiseerd in jonge occasions met een bekende herkomst en heldere voertuiginformatie.
Je kunt rekenen op transparante prijzen, eerlijke communicatie en persoonlijke service.
Bezoek onze showroom of maak gebruik van extra gemak zoals een proefrit of aflevering aan huis.
Hoeveel kost een Peugeot 206 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























