
Peugeot 206 - 1.6-16V XS Pack SCHUIFDAK AIRCO TREKHAAK
Algemeen
| Prijs | € 2.450 |
| Bouwjaar | 2005 |
| Kilometerstand | 221.884 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 11 oktober 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 31-PV-HV |
| Datum deel 1 | 05-01-2005 |
| Topsnelheid | 196 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,50 sec |
| Motorvermogen | 81 kW (110 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1587 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 988 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 540 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | oktober 2003 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Panoramadak
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 1998 - 2009
Typenummer: T07T1QT1LT12TJ3T
Technische informatie
Koppel: 147 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 9,5 s
Topsnelheid: 196 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.553 kg
Lengte: 382 cm
Wielbasis: 244 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 8,6 l/100km (1 op 11,6)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Meeneemprijs: info verkoop
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Peugeot Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.peugeot.nl info@peugeot.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 14" (009)
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen vóór (015)
Infotainment
- Audiosysteem RD3 (095)
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- stuur verstelbaar
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen voor
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Goedrijdende Peugeot 206 1.6-16V XS Pack met een 110PK Sterke benzine motor. Deze auto is voorzien van opties zoals: airconditioning, trekhaak, schuifdak, NAP....
De APK is geldig tot 11-10-2026. Prijs is een meeneemprijs! LET OP: 1 SLEUTEL AANWEZIG
Beste klant,
Leuk dat u onze advertentie bezoekt. Heeft u interesse en wilt u deze auto komen bekijken, bel dan even voor de beschikbaarheid hiervan om eventuele teleurstelling te voorkomen. Hiervoor kunt u ons bellen/whatsappen op 06-17573950 of per e-mail op info@gerardvulink.nl
Kijk op onze website voor meer foto's van deze auto!
Alle moeite is genomen om de informatie op de internetsite/advertentie zo accuraat mogelijk weer te geven! Fouten zijn echter nooit uit te sluiten, vertrouw daarom niet alleen op deze informatie maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een Peugeot 206 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























