
Peugeot 207 SW Outdoor - 1.6 VTi
Algemeen
| Prijs | € 1.500 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 286.408 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 02 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 66-NPB-3 |
| Datum deel 1 | 01-11-2010 |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,60 sec |
| Motorvermogen | 88 kW (120 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1223 kg |
| Trekgewicht max | 1110 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | november 2008 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Panoramadak
- Regensensor
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/65 R15
Acceleratie (0-100): 10,4 s
Topsnelheid: 194 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.722 kg
Afmetingen (LxBxH): 416 x 175 x 151 cm
Wielbasis: 254 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 148 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Brandstofverbruik in de stad: 8,5 l/100km (1 op 11,8)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Radio-CD/MP3 speler
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Mistlampen voor
- Warmtewerende voorruit
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Extra getint glas
= Bijzonderheden =
Deze Peugeot 207 SW Outdoor komt uit 2010. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2010 op kenteken, is voorzien van een benzine-motor, heeft een maximum vermogen van 88 kW (120 PK) en een cilinderinhoud van 1598 cc.
Auto rijdt en schakelt goed!! Voorzien van mooie stoelen, panoramadak, multimedia apple carplay en cruisecontrol.
De APK is geldig tot 02-04-2027 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 177,67 per kwartaal.
Inruil is mogelijk en garantie in overleg
Voor vragen, neem gerust contact op met onze verkopers.
Wij kunnen voertuigen vrijwaren en tenaamstellen. Tevens verzorgen wij export- en douanedocumenten.
Aan de inhoud van deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. De advertentietekst is automatisch gegenereerd via onze adverteermodule.
Prijs- en specificatiewijzigingen voorbehouden, evenals tussentijdse verkoop.
Hoeveel kost een Peugeot 207 SW Outdoor verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























