
Peugeot 207 SW - 1.4 VTi X-line
Algemeen
| Prijs | € 1.590 |
| Bouwjaar | Oktober 2009 |
| Kilometerstand | 284.591 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 21 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 71-JZG-4 |
| Datum deel 1 | 07-10-2009 |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,50 sec |
| Motorvermogen | 70 kW (95 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1397 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1179 kg |
| Trekgewicht max | 1150 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | juli 2007 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Radio/CD-speler
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Peugeot 207 SW 1.4 VTi X-line
- Kenteken: 71-JZG-4
- Merk: Peugeot
- Model: 207 SW
- APK tot: 21-04-2027
- Tellerstand: 284591 KM
- Carrosserievorm: Station
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2009
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: zwart
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1397 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: 8FS
- Vermogen: 70 kW / 95pk
- Ledig gewicht: 1179 kg
- Max. trekgewicht: 1150 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 5.9 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Motorrijtuigenbelasting: € 172 - 188 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Pakket: Plus pakket
- Airco
- Cruise control
Comfort
- Boordcomputer
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
Infotainment
- Radio CD speler
- Radio-CD/MP3 speler
Interieur
- Elektrische ramen voor
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
KA Automotive
Oosterbroekweg 9 A
6247 BN Gronsveld
06-87658313
info@ka-automotive.com
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Peugeot 207 SW verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






































