
Peugeot 207 SW - 1.6 VTi Active|NAP|NweAPK|Airco|Cruise|5Deurs|LMV|
Algemeen
| Prijs | € 2.995 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand | 163.679 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 92-XXT-8 |
| Datum deel 1 | 17-09-2012 |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,60 sec |
| Motorvermogen | 88 kW (120 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1179 kg |
| Trekgewicht max | 1150 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | maart 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 10,6 s
Topsnelheid: 200 km/u
GVW: 1.707 kg
Wielbasis: 254 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 140 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Brandstofverbruik in de stad: 8,3 l/100km (1 op 12,0)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Sportstuur
Exterieur
- Halogeen mistlampen
- Metallic lak
Overig
-
- 5 Deurs
- Full Option
- Isofix
- Marge Auto
- Multifuntioneel Stuurwiel
- Premium Pack (Lederen stuurwiel, Sportstuur)
- Privacyglas
= Bijzonderheden =
Perfect Onderhouden Peugeot 207 1.6 VTi Active met nog maar 163.000 KM voorzien van Airco en Cruise Control!
Met aantoonbaar 163.000 km gereden (NAP). De complete onderhoudshistorie is aanwezig met 2 originele sleutels!
De auto word voorzien van een Nieuwe APK en Vloeistoffencheck zonder extra kosten!
De auto rijd remt en schakelt erg goed en bevind zich in keurige staat na leeftijd en kilometers!
Active uitvoering met o.a: Airco – Nieuwe APK – 163.000 KM! – Lichtmetalen Velgen - Boordcomputer – Elektrische Ramen Voor – Stuurbekrachtiging – Elektrisch verstelbare spiegels – enz.
Let op!
Deze prijs is geheel rijklaar inclusief:
– Minimaal 6 maanden APK Keuring
– Vloeistoffencheck
– Controle van remmen en banden en vervanging bij een levensduur van minder dan 5.000 KM
– Minimaal 15 liter brandstof
– Complete poetsbeurt binnen en buiten
– Kosteloos Uw auto op naam zetten bij ons op locatie en eventueel inruilauto vrijwaren
Let op!: Wij werken alleen op afspraak graag even bellen naar 06-51378806 voor U vertrekt om teleurstelling te voorkomen!
Heeft deze auto of een van onze andere auto’s uw interesse gewekt? Bel dan naar 06-51378806 als U nog vragen heeft of graag langs wil komen voor desbetreffend model. Wij staan U graag te woord!
Uw auto inruilen? Geen enkel probleem, vraag naar de mogelijkheden.
Graag tot ziens bij ons bedrijf.
Met vriendelijke groet,
HW Automotive
De Corridor 7
5406 NS Uden
06-51378806
Wij doen onze uiterste best om de advertentie zo compleet mogelijk aan te vullen, echter zijn publicatiefouten nooit uitgesloten. Wij vragen u als consument te allen tijde te controleren of de door u doorslaggevende opties niet ontbreken. Bij aanvullende vragen/opmerkingen staan wij u graag te woord
Hoeveel kost een Peugeot 207 SW verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




































