
Peugeot 207 SW - 1.6 VTi XS , AIRCO , PANO DAK, TREKHAAK , Nwe APK
Algemeen
| Prijs | € 1.345 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Kilometerstand | 265.003 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 11 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 67-GJD-7 |
| Datum deel 1 | 30-06-2008 |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,60 sec |
| Motorvermogen | 88 kW (120 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1202 kg |
| Trekgewicht max | 1150 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | juli 2007 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Panoramadak
- Radio/CD-speler
- Dakrails
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/55 R16
Acceleratie (0-100): 10,6 s
Topsnelheid: 200 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.705 kg
Afmetingen (LxBxH): 415 x 175 x 151 cm
Wielbasis: 254 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 150 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Brandstofverbruik in de stad: 8,6 l/100km (1 op 11,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5 l/100km (1 op 20,0)
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Elektrische ramen voor
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Metallic lak
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Extra getint glas
Overig
- leder stuur
= Bijzonderheden =
Peugeot 207 SW 1.6 VTi XS
U bent van harte welkom om deze auto in ons bedrijf te komen bekijken , neem gerust contact met ons op.
Zie voor meer en grotere duidelijke Foto's onze website : www.autobeekhuis.nl
Bouwjaar 2008
265.000 km gereden ( Zie Nationale auto pas )
Kleur Grijs metallic
2 sleutels aanwezig
Apk 03-03-2027
De prijs bedraagt slechts € 1345 .- ( INRUIL MOGELIJK !!!! )
Wij rekenen geen afleverings / rij klaarmaak kosten , prijs op basis van zo meenemen
LEASE // FINANCIERING MOGELIJK , Zie hiervoor onze website WWW.AUTOBEEKHUIS.NL of neem contact met ons op
Al onze auto's zijn eventueel binnen te bezichtigen !!!
TEVENS AUTO'S TE KOOP GEVRAAGD !!!!
Ons Adres is :
Beekhuis Auto's
Zwolseweg 226
7315GR
Apeldoorn.
TEL : 0653395576 bij geen gehoor 0619152536
Helaas kunnen wij in deze tijd geen auto's voor meerdere dagen reserveren , mede omdat het helaas steeds vaker voorkomt dat mensen hun afspraken niet na komen .
Daarom om eventuele teleurstelling te voorkomen omdat er niemand aanwezig mocht zijn of door dat de auto toch al verkocht zou kunnen zijn , graag voor dat u wegrijdt even van te voren een telefoontje .
Let op :
Mocht de auto naar uw zin zijn en u wilt hem kopen van ons en ook gelijk meenemen vergeet dan niet uw bank overschrijving limiet thuis te verhogen bij uw bank , anders zit er een tijds duur aan van 4 uur !!!
www.autobeekhuis.nl
Hoeveel kost een Peugeot 207 SW verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




























