
Peugeot 207 SW - 1.6 VTi XS
Algemeen
| Prijs | € 1.850 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Kilometerstand | 184.021 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 03 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 35-ZP-FF |
| Datum deel 1 | 15-04-2008 |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,60 sec |
| Motorvermogen | 88 kW (120 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1202 kg |
| Trekgewicht max | 1150 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | juli 2007 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Panoramadak
- Regensensor
- Radio/CD-speler
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Peugeot 207 SW 1.6 VTi XS
- Kenteken: 35-ZP-FF
- Merk: Peugeot
- Model: 207 SW
- APK tot: 03-03-2027
- Tellerstand: 184021 KM
- Carrosserievorm: Station
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2008
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: grijs
- Motorinhoud: 1598 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: 5FW
- Vermogen: 88 kW / 120pk
- Ledig gewicht: 1202 kg
- Max. trekgewicht: 1150 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 6.3 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Motorrijtuigenbelasting: € 172 - 188 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Pakket: Comfort pakket
- Airco automatisch
- Dimlichten automatisch
- Regensensor
Pakket: Pack Ambiance
- Binnenspiegel automatisch dimmend
Pakket: Sport Pakket
- Dakrails
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Panoramadak
Infotainment
- Radio CD speler
Interieur
- Airco
- Elektrische ramen voor
Overige
- Bestuurdersairbag
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
KA Automotive
Oosterbroekweg 9 A
6247 BN Gronsveld
06-87658313
info@ka-automotive.com
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Peugeot 207 SW verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






























































