
Peugeot 3008 - 1.2 PureTech 130pk S&S EAT GT-LINE
Algemeen
| Prijs | € 13.950 |
| Bouwjaar | Februari 2020 |
| Kilometerstand | 181.416 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 03 februari 2028 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | H-982-GK |
| Datum deel 1 | 03-02-2020 |
| Topsnelheid | 197 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,70 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1295 kg |
| Trekgewicht max | 1150 kg |
| Trekgewicht onger. | 690 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | juli 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Constructiejaar: 2020-02
Modeljaar: 2019
Prestaties
Topsnelheid: 197 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.950 kg
Afmetingen (LxBxH): 445 x 184 x 162 cm
Wielbasis: 268 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,8 l/100km (1 op 14,7)
CO₂-uitstoot: 154 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
- Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
- achteruit rij camera
- Afdekscherm bagageruimte
- Airbags voor
- Alarmsysteem klasse III
- Audiobediening op het stuur
- Bandenspanningscontrole
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitentemperatuurmeter
- Centrale deurvergrendeling afstandbediend
- Elektrisch bedienbare ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare voorstoelen met geheugen
- Lederen stuurwiel
- Middenarmsteun achter
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen voor
- Stoelen in hoogte verstelbaar
- Stoelverwarming voor
- Tiptronic
- Toerenteller
- Witte knipperlichten
- Zij-airbags voor
Hoeveel kost een Peugeot 3008 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



























































![Dongfeng Box - Launch Edition 42kWh [ Clima / ECC Apple /Android Stoelventilatie Cruise ]](https://cdn.autowereld.nl/I761907267/240x180/dongfeng-box-launch-edition-42kwh-clima-ecc-apple-android-stoelventilatie-cruise.jpg)









