
Peugeot 3008 - 1.2 PureTech Allure LED, Keyless, Riem is Vervangen, 1/2 Leder, Camera
Algemeen
| Prijs | € 13.950 |
| Prijs excl. BTW | € 11.576 excl. BTW |
| Bouwjaar | November 2020 |
| Kilometerstand | 67.548 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KJP-75-V |
| Datum deel 1 | 30-11-2020 (import) |
| Topsnelheid | 188 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,50 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | BANQUISE WHITE PAINT (EWP) |
| Gewicht | 1295 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 690 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | juli 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2016 - 2021
Technische informatie
Koppel: 230 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 53 liter
Acceleratie (0-100): 9,5 s
Topsnelheid: 188 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.920 kg
Afmetingen (LxB): 445 x 184 cm
Wielbasis: 268 cm
Interieur
Interieur: -, Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 146 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 5 l/100km (1 op 20,0)
Brandstofverbruik in de stad (WLTP): 6 l/100km (1 op 16,7)
Brandstofverbruik op de snelweg (WLTP): 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Peugeot Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.peugeot.nl info@peugeot.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- lichtmetalen velgen 19"
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- Extra getint glas
- LED dagrijverlichting
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- multimedia-voorbereiding
- volledig digitaal instrumentenpaneel
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun achter
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen voor en achter
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Parkeerhulp achter (WY14)
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
Overige
- Wettelijke garantie
= Bijzonderheden =
Doordat wij groot inkopen kunnen wij deze auto zeer scherp aanbieden. Deze prijs betreft dan ook een scherpe, rijklare meeneemprijs inclusief minimaal 12 maanden APK en afleveringsinspectie. 6 tot 12 maanden volledige garantie is mogelijk vanaf € 795,- meerprijs. Wij werken voornamelijk op afspraak, dit om u zo goed mogelijk te kunnen helpen. U kunt voor een afspraak mailen of bellen: verkoop@zekerautomotive.nl of 0182-234975. De advertenties op deze website zijn met de grootste zorg opgesteld. Toch kan het onverhoopt voorkomen dat een advertentie niet volledig is of een fout bevat. Derhalve zijn alle advertenties onder voorbehoud van druk-, type- en spelfouten. Hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Controleer daarom samen met ons de aanwezige opties en accessoires op de auto van uw keuze.
Zeker Automotive is een jong bedrijf dat zicht richt op de verkoop van jonge, betrouwbare occasions. Door meer dan 30 jaar ervaring bij gerenommeerde dealers en premium autobedrijven weten wij wat voor u belangrijk is: een ZEKER maar vooral betrouwbaar product. Wij heten u graag welkom aan de Vierlinghstraat 10A in Werkendam.
Hoeveel kost een Peugeot 3008 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























![Tesla Model 3 - Standard RWD Plus UPGRADE [ AMD RYZEN+LFP-ACCU+WARMTEPOMP+AUTOPILOT+60 kWh+PREMIUM AUDIO ]](https://cdn.autowereld.nl/I760650718/240x180/tesla-model-3-standard-rwd-plus-upgrade-amd-ryzen-lfp-accu-warmtepomp-autopilot-60-kwh-premium-audio.jpg)

























