
Peugeot 3008 - 1.2 PureTech Active 42.839km | Stoelverwarming | Navigatie via Carplay
Algemeen
| Prijs | € 20.900 |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kilometerstand | 42.839 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 29 november 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KGH-33-N |
| Datum deel 1 | 29-11-2023 (import) |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | PLATINUM GREY PAINT (EVL) |
| Gewicht | 1295 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 690 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2016 - 2021
Technische informatie
Koppel: 230 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 53 liter
Acceleratie (0-100): 9,5 s
Topsnelheid: 188 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.910 kg
Afmetingen (LxB): 445 x 184 cm
Wielbasis: 267 cm
Interieur
Interieur: -, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 138 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 5 l/100km (1 op 20,0)
Brandstofverbruik in de stad (WLTP): 6 l/100km (1 op 16,7)
Brandstofverbruik op de snelweg (WLTP): 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Auto Wens (inbegrepen):
- Geldige APK
- RDW Leges (Tenaamstelling en vrijwaring)
- Auto Wens 'Extra' pakket (€ 399 meerprijs):
- Geldige APK (min. 6 maanden)
- RDW Leges (tenaamstelling en vrijwaring)
- Vloeistoffen controleren en op niveau brengen + bandenspanningscheck
- Reiniging basis exterieur en interieur
- Halfvolle tank brandstof
- 3 maanden garantie
- Auto Wens 'Premium' pakket (€ 999 meerprijs):
- Onderhoudsbeurt volgens schema
- Nieuwe APK
- RDW Leges (tenaamstelling en vrijwaring)
- Professionele poetsbeurt
- Volle tank brandstof en/of volle accu
- 12 maanden garantie
- 12 maanden 24/7 mobiliteitsgarantie
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Peugeot Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.peugeot.nl info@peugeot.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- lichtmetalen velgen 17"
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- LED dagrijverlichting
Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- multimedia-voorbereiding
- volledig digitaal instrumentenpaneel
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun achter
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- carbonafwerking interieur
- elektrische ramen voor en achter
- lederen stuurwiel
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Parkeerhulp achter (WY14)
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
Overige
- Pack City (Apple Carplay/Android Auto, achteruitrijcamera)
= Bijzonderheden =
Wij werken samen met diverse lease- en financieringsmaatschappen en maken graag een voorstel op maat. Voor meer informatie kun je contact opnemen met onze verkopers Ron of Theo.
Daarnaast hebben we ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven.
Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie.
Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een Peugeot 3008 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























































































































