
Peugeot 3008 - 1.6 HYbrid4 300 PK Automaat GT-Line | CAMERA | KEYLESS
Algemeen
| Prijs | € 18.900 |
| Prijs excl. BTW | € 15.663 excl. BTW |
| Bouwjaar | Juli 2021 |
| Kilometerstand | 111.630 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KHN-33-D |
| Datum deel 1 | 22-07-2021 (import) |
| Topsnelheid | 235 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,90 sec |
| Motorvermogen | 147 kW (200 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Gris Artense (grijs metallic) |
| Gewicht | 1808 kg |
| Trekgewicht max | 1250 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 67 |
| Introductiejaar | januari 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jul. 2022 - dec. 2023
Modelcode: 1PP8
Technische informatie
Vermogen elektromotor(en): 81 kW (110 PK)
Vermogen brandstofmotor: 147 kW (200 PK)
Koppel: 300 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 43 liter
Acceleratie (0-100): 5,9 s
Topsnelheid: 235 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.350 kg
Afmetingen (LxBxH): 445 x 184 x 162 cm
Wielbasis: 268 cm
Interieur
Interieur: Licht grijs, Leder/alcantara
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 1,3 l/100km (1 op 76,9)
CO₂-uitstoot: 29 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 333 - € 365 per kwartaal
Leaseprijs: € 311 p/m (financial lease); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Garantie
Garantielabel: Autotrust garantie (12 maanden)
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf A. van Rijswijk Zoutendijk 2 4264KH VEEN, NL 0416319900 http://www.vanrijswijkautos.nl verkoop@vanrijswijkautos.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom afwerking rondom de ramen
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Privacy glas
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor en achter
- Keyless start
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag passagier
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Hill hold functie
- Lane Assist
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- andere dakkleur
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- Chromen dakrails
- Connected services
- Dab
- Extra getint glas achter
- full-LED koplampen
- kunstlederen/stof bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- microvezel interieurdelen
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
= Bijzonderheden =
Prijs incl. verkooppakket 4 (BOVAG-garantie) is € 20.195,-.
Laatste onderhoudsbeurt uitgevoerd bij km.stand: 106.210.
De vooruitstrevende hybride aandrijflijn van deze auto geeft vandaag al antwoord op de belangrijke vragen van morgen. Deze Peugeot 3008 is van het bouwjaar 2021, hij heeft 111630 kilometer gelopen. Brandstofmotor, elektromotor? Deze hybride Peugeot 3008 combineert ze. En dat is te merken bij de pomp, want die ziet u voortaan minder vaak. Tot de uitrusting van deze Peugeot behoren ook 18 inch lichtmetalen velgen, Full LED koplampen, in hoogte verstelbare passagiersstoel, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
De digitale wereld van mobiliteit verwelkomt u; op het digitale dashboard wordt alles weergegeven om uw rit gemakkelijk en veilig te maken. Een onopvallend paaltje of een overstekend kind achter de auto brengt risico's met zich mee. Gelukkig laat de achteruitrijcamera feilloos zien of alles veilig is. Appen met uw auto? Geen probleem. U kunt van overal contact opnemen, de functies controleren en activeren. U bedient 'm met remote services. Het audiosysteem met DAB-ontvangst en het full map navigatiesysteem bedient u veilig met knoppen op het stuurwiel of met gesproken commando's. In een auto als deze kunt u niet zonder electronic climate control, zodat de temperatuur altijd goed is. Ook sportstuur met schakelpaddels, regensensor, cruise control, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel horen tot de voorzieningen op deze auto.
In de Peugeot 3008 heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. De actuele snelheidslimiet, een inhaalverbod en andere verkeersborden. De verkeersborddetectie ondersteunt u tijdens elke rit. Het Lane-keeping systeem garandeert dat u zich niet onverhoeds buiten de lijnen van de rijstrook begeeft. Het forward collision warning-systeem berekent via een sensor de afstand tot het verkeer vóór u en komt in actie als er gevaar bestaat van een botsing. Verder is deze auto uitgerust met dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.
Klinkt dit allemaal aantrekkelijk? Maak dan een afspraak met onze verkoper!
Stuur de foto's van uw inruilauto naar ons WhatsApp nummer 06-22055070 (alleen WhatsApp).
Kijk op www.vanrijswijkautos.nl voor een volledige omschrijving + 360 graden foto's of download onze APP!
Wij zijn een BOVAG autobedrijf en leveren uitsluitend auto's van dealerkwaliteit. Onze auto's zijn voorzien van een onderhoudshistorie zodat alles is te verifiëren.
Voor Financial Lease en financiering, www.vra-lease.nl.
Bovenstaande informatie is met zorg opgesteld, maar daaraan kunnen geen rechten worden ontleend. Type-, zet- en spelfouten zijn dan ook voorbehouden.
Hoeveel kost een Peugeot 3008 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.












































































































