
Peugeot 3008 - 1.2 PureTech Active Apple Carplay/Android Auto, Bluetooth, Navigatie, Cruise control, Rijs
Algemeen
| Prijs | € 10.900 |
| Bouwjaar | Mei 2018 |
| Kilometerstand | 150.719 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 08 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | SP-635-F |
| Datum deel 1 | 28-05-2018 |
| Topsnelheid | 188 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,60 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1229 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 660 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | juli 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jul. 2016 - jun. 2018
Technische informatie
Koppel: 230 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 53 liter
Acceleratie (0-100): 10,6 s
Topsnelheid: 188 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.910 kg
Afmetingen (LxBxH): 445 x 184 x 162 cm
Wielbasis: 268 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 115 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5 l/100km (1 op 20,0)
Brandstofverbruik in de stad: 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Historie
Aantal eigenaren: 3
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: De Vakgenoten Symon Spiersweg 1 1506RZ ZAANDAM, NL 0756172828 http://www.devakgenoten.nl verkoop@devakgenoten.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 17"
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Carbonafwerking interieur
- Elektrische ramen voor en achter
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Extra getint glas achter
- Pack Executive (Apple Carplay/Android Auto, Buitenspiegels elektrisch inklapbaar)
- Pack Navigatie (Apple Carplay/Android Auto, Dab, Spraakbediening)
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
DE VAKGENOTEN staan voor betrouwbare en goede service en het leveren van betaalbare kwaliteit. Wij beschikken over een team van enthousiaste werknemers die voor u klaar staan. U krijgt bij ons de service die u van een autobedrijf kunt verwachten. Tevens staan wij tot uw beschikking voor alle reparaties, in- en verkoop van nieuwe- en tweedehands auto's, verkoop van accessoires, grote beurt, kleine beurt en APK keuringen. Met hartelijke groet namens DE VAKGENOTEN, Floor de Gier Symon Spiersweg 1 1506 RZ Zaandam Tel: 075-6172828 www.devakgenoten.nl
Hoeveel kost een Peugeot 3008 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























