
Peugeot 3008 - 1.2 PureTech Active Full map navigatie | Carplay/android auto | Extra getint glas | Climat
Algemeen
| Prijs | € 13.900 |
| Bouwjaar | Oktober 2018 |
| Kilometerstand | 75.793 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | TS-132-G |
| Datum deel 1 | 11-10-2018 |
| Topsnelheid | 188 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,50 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1295 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 690 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | juli 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Albert Plesmanstraat 16
3772MN Barneveld
0342729550
https://broekhuis.nl/
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jul. 2018 - jun. 2020
Referentienummer: 3451708
Technische informatie
Koppel: 230 Nm
Aandrijving
Tankinhoud: 53 liter
Prestaties
Acceleratie (0-100): 9,5 s
Topsnelheid: 188 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.910 kg
Afmetingen (LxBxH): 445 x 184 x 162 cm
Wielbasis: 268 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5 l/100km (1 op 20,0)
CO₂-uitstoot (WLTP): 150 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Broekhuis Basis (zonder meerprijs): Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
- Broekhuis Plus (€ 995): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 6 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, halve tank brandstof, Broekhuis jaarbeurt, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
- Broekhuis Premium (€ 1.195): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 12 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, volle tank brandstof, onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema fabrikant, poetsen / reinigen in- en exterieur + behandeling leerdelen / geurbehandeling en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
- Justlease (€ 995): Volgens de leveringscondities van JustLease.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden)
- ViaBovag (€ 995): Deze vraagprijs is een heldere all-in prijs volgens de leveringscondities van ViaBOVAG. Zo wordt deze auto geleverd met 12 maanden BOVAG garantie en twee weken omruilgarantie. Kies voor de kwaliteit van een Broekhuis auto en de zekerheden van viaBOVAG.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1395 kg
Verwachtte leveringsdatum: 27-05-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 11-10-2018
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Chroom delen exterieur
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto|telefoonintegratie premium
- Navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Connected services
- DAB ontvanger
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
Interieur
- Stuurwiel multifunctioneel
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Carbonafwerking interieur
- Lederen stuurwiel
- Stuur verstelbaar
Uitrusting
- Extra getint glas
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hill hold functie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- LED dagrijverlichting
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Passagiersairbag
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Rijstrooksensor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
In het moderne verkeer hebt u achter het stuur van de Peugeot 3008 altijd de controle. Deze auto komt uit 2018. Met zijn benzinemotor en handgeschakelde zesversnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Bij de rijke uitrusting horen ook 17 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, in hoogte verstelbare passagiersstoel, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging. Intelligente spraakbediening herkent uw commando's en voert opdrachten snel en soepel uit. Via uw smartphone en Connected Services checkt u eenvoudig de belangrijke functies van de auto, overal en altijd. Beste route, verwachte aankomsttijd: uw eigen full map navigatiesysteem vertelt u alles! Met electronic climate control hoeft u alleen de gewenste temperatuur in te stellen. Het systeem doet de rest. De DAB-ontvanger zorgt voor een ruime keuze uit digitale radiozenders en een kristalheldere geluidsweergave. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn parkeersensoren achter, regensensor, cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening. Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Onderweg zorgt verkeersborddetectie ervoor dat u geen waarschuwingsbord mist. Het Lane-keeping systeem doet precies wat nodig is: waarschuwen en corrigeren bij onbedoelde overschrijding van de rijstrooklijnen. Ook is deze auto uitgerust met een systeem dat u waarschuwt wanneer u achter het stuur in slaap dreigt te vallen. In deze Peugeot vinden we verder een hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem. Lijkt deze Peugeot u wat? Neem dan nu contact op voor een afspraak of een proefrit!
Hoeveel kost een Peugeot 3008 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.










































