
Peugeot 3008 - 1.2 PureTech Allure - Digitaal Cockpit, Carplay, Camera, Half Leer
Algemeen
| Prijs | € 18.845 |
| Prijs excl. BTW | € 15.922 excl. BTW |
| Bouwjaar | April 2021 |
| Kilometerstand | 62.212 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 16 april 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | K-167-ZF |
| Datum deel 1 | 16-04-2021 |
| Topsnelheid | 188 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,50 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1295 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | januari 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Gemiddeld brandstofverbruik: 5 l/100km (1 op 20,0)
Brandstofverbruik in de stad: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,4 l/100km (1 op 22,7)
CO₂-uitstoot: 140 g/km
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
- 100% Dealeronderhouden
- Achteruit rij camera
- Airbag, zijdelings voor 2x
- Airbag Passagier
- Android Auto
- Apple CarPlay
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrole
- Bestuurdersstoel hoogte verstelbaar
- Bluetooth carkit
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels met verlichting
- Centrale deurvergrendeling, afstandbediend
- Chroom delen exterieur
- Connected services
- Dealeronderhouden
- Deelb. achterbank (ongelijke delen)
- Dimlichten automatisch
- EBD
- Electr. buitenspiegel verstelbaar en inklapbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Extra getint glas achter
- Gordijn/hoofd airbags achter
- Gordijn/hoofd airbags voor
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Keyless start
- Kunstlederen/stof bekleding
- LED-koplampen
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lederen stuur
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Lichtmetalen velgen 18 inch
- Middenarmsteun
- Middenarmsteun achter
- Middenarmsteun voor
- Multifunctioneel stuur
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Onderhoudsboekje aanwezig
- Park control achter
- Passagiersstoel hoogte verstelbaar
- Radio DAB
- Rijstrooksensor met correctie
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging, snelheidsafhankelijk
- USB aansluiting
- Verkeersbordenherkenning
- Vermoeidheids herkenning
- Verstelbaar stuur
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
= Bijzonderheden =
Leuk dat je interesse hebt in onze auto!
Deze auto komt van de eerste eigenaar, heeft een volledige onderhoudshistorie en is altijd netjes verzorgd.
Wij bieden naast de standaard meeneemprijs ook ons Zieleman Zorgeloos Pakket aan. Voor € 1.000,- rijd je een jaar lang zorgeloos, inclusief:
✅ Nieuwe APK
✅ 12 maanden BOVAG-garantie
✅ Onderhoudsbeurt volgens voorschrift
✅ Uitgebreide was- en poetsbeurt
✅ Geen onverwachte kosten na aankoop
Heb je geen inruilauto? Dan ontvang je € 500,- korting op het Zorgeloos Pakket.
Zo goed als nieuw: deze prachtige PEUGEOT 3008 1.2 PureTech Allure is een parel van een SUV. Met slechts 62212 kilometer op de teller en een garantie via BOVAG, kunt u zorgeloos genieten van elke rit. Deze zwarte 5-deurs SUV uit 2021 is uitgerust met een handgeschakelde 6-bak transmissie en is voorzien van alle gemakken die u kunt wensen. Met cruise control, Apple CarPlay, automatische airconditioning, een achteruitrijcamera en 100% dealeronderhouden is deze auto van alle gemakken voorzien. Dankzij de radio met DAB en LED-koplampen geniet u van optimaal rijcomfort en met de extra's zoals carplay, achteruitrijcamera en een digitaal cockpit is deze auto helemaal up-to-date. Door het goede onderhoud van de dealer en de vele extra's is deze PEUGEOT 3008 1.2 PureTech Allure een unieke kans om in te stappen in een luxe, sportieve en comfortabele auto. Of u nu lange afstanden rijdt of in de stad rondrijdt, deze auto past zich moeiteloos aan aan uw wensen. Benieuwd naar alle specificaties en extra's van deze auto? Neem dan snel contact met ons op om een afspraak te maken voor een proefrit. Deze PEUGEOT 3008 is het bewijs dat luxe en comfortabel rijden hand in hand gaan. Wacht dus niet langer en ervaar het zelf!
Bij Zieleman doen wij natuurlijk altijd ons uiterste best om alle gegevens zo correct in te vullen. Maar feit blijft: wij hebben meer verstand van auto's dan van computers. Het kan dus voorkomen dat er een keer een foutje zit in de gegevens. Mocht je twijfelen aan de juistheid van de gegevens of een foutje ontdekken, dan horen wij heel graag van je. We controleren dan nog eens de gegevens om te kijken of het klopt. Controleer de opties dus goed voordat je een auto koopt.
Hoeveel kost een Peugeot 3008 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


































