
Peugeot 3008 - 1.2 PureTech Blue Lease Executive
Algemeen
| Prijs | € 9.495 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 189.414 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 16 juni 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | SL-973-K |
| Datum deel 1 | 16-06-2018 |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,80 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Licht grijs metallic |
| Gewicht | 1229 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 660 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | maart 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jul. 2016 - jun. 2018
Technische informatie
Koppel: 230 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 53 liter
Acceleratie (0-100): 10,6 s
Topsnelheid: 188 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.910 kg
Afmetingen (LxBxH): 445 x 184 x 162 cm
Wielbasis: 268 cm
Interieur
Interieur: Donker grijs, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 115 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5 l/100km (1 op 20,0)
Brandstofverbruik in de stad: 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 4
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: BeterRijden B.V. Gerwenseweg 24A 5674SG NUENEN, NL 0402990099 http://www.beterrijden.nl info@beterrijden.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Carbonafwerking interieur
- Elektrische ramen voor en achter
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- stuur leder
Onze auto's worden vooraf geïnspecteerd en worden voorzien van een afleveringsbeurt en minimaal 10 maanden geldige APK zodat u probleemloos naar de volgende beurt moet kunnen rijden.
Deze kosten zitten al in de vraagprijs inbegrepen dus VRAAGPRIJS=RIJKLAARPRIJS !!!
Ook wordt de auto kosteloos voor u op naam gezet en heeft u standaard 12 maanden Non-Conformiteitsgarantie.
Bij auto's vanaf € 4.500,- is het mogelijk om 12 maanden BOVAG garantie af te sluiten voor een meerprijs van € 495,- waarmee nagenoeg alle kosten gedurende die periode afgedekt zijn,
kijk voor de voorwaarden op de site van de BOVAG.
Tevens is het mogelijk om voor een bedrag van € 59,95 12 maanden pechhulpservice af te sluiten waarbij u in geheel Europa 24 /7 geholpen wordt in geval van pech.
Zie de voorwaarden op onze website www.beterrijden.nl/diensten/pechhulp.
Alle auto's worden zo zorgvuldig mogelijk door ons gefotografeerd en omschreven zodat u de juiste informatie over het betreffende voertuig kunt bekijken.
Desondanks kan het voorkomen dat in sommige gevallen de omschrijving afwijkt van de werkelijkheid, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.
Hoeveel kost een Peugeot 3008 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




























