
Peugeot 3008 - 1.2 PureTech GT 130PK|Automaat|Black Pack|Stoelverwarming
Algemeen
| Prijs | € 23.945 |
| Bouwjaar | 2024 |
| Kilometerstand | 30.158 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 18 januari 2028 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 18-01-2024 (import) |
| Topsnelheid | 197 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,70 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1295 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | oktober 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Smederij 4
3371MC Hardinxveld-Giessendam
0184784085
https://www.baanautomotivegroup.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R19
Acceleratie (0-100): 9,5 s
Topsnelheid: 188 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.940 kg
Afmetingen (LxBxH): 445 x 184 x 162 cm
Wielbasis: 268 cm
Interieur
Interieur: Donkergrijs, Leder/stof
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio-navigatie
- Audio-navigatie full map
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Hoofdsteunen voor
- Lederen stuurwiel
- Stuurwiel multifunctioneel
- Toerenteller
- Verstelbare (in hoogte) bestuurders stoel
- Verstelbare stuurkolom
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) side
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Overig
- Adaptieve Cruise Control
- Keyless entry
- Keyless start
- Lichtmetalen velgen 19''
- Rondomzicht camera
- Verkeersbord detectie
Voor foto’s in betere kwaliteit kijkt u op www.baanautomotivegroup.nl
Bij Baan Automotive Group geloven wij dat aandacht voor onze klanten verder gaat dan mobiliteit alleen.
Daarom ontvangt u tijdens onze vakantiegeldactie bij aankoop van een auto een exclusief weekendje weg bij Van der Valk cadeau.
Een extra moment van comfort en ontspanning, passend bij de ervaring die wij onze klanten willen bieden.
Geldig van 22 mei t/m 22 juni.
Ook geloven wij dat de aanschaf van een auto geen onzekerheid met zich mee zou moeten brengen.
Daarom hebben wij een benadering ontwikkeld waarin vertrouwen en zekerheid centraal staan. Een benadering waarin u de ruimte krijgt om uw keuze daadwerkelijk te ervaren, in plaats van deze enkel te overwegen.
Mocht de auto binnen 14 dagen niet volledig aansluiten bij uw verwachtingen, dan nemen wij deze, onder heldere voorwaarden, zonder discussie van u terug.
Want alleen wanneer een keuze goed voelt in de praktijk, is het de juiste keuze.
Wij doen er alles aan om onze advertenties zo correct en compleet mogelijk weer te geven. Echter druk en zetfouten zijn voorbehouden. Aan bovenstaande informatie kunnen geen rechten worden ontleend. Controleer daarom samen met ons de aanwezige opties en accessoires op de auto van uw keuze om teleurstelling te voorkomen.
Bent u geïnteresseerd in deze auto? Informeer naar beschikbaarheid of maak een afspraak.
Hoeveel kost een Peugeot 3008 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























