
Peugeot 3008 - 1.6 HYbrid 225 GT
Algemeen
| Prijs | € 24.925 |
| Prijs excl. BTW | € 20.660 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kilometerstand | 38.455 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | X-725-BD |
| Datum deel 1 | 13-10-2023 |
| Topsnelheid | 225 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,70 sec |
| Motorvermogen | 165 kW (224 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Donker zwart metallic |
| Gewicht | 1738 kg |
| Trekgewicht max | 1250 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 71 |
| Introductiejaar | januari 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Laan van Waalhaven 365
2497GM 's-Gravenhage
070 - 3073950
wittebrug.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2020 - dec. 2023
Modelcode: 1PP8
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 165 kW (224 PK)
Vermogen elektromotor(en): 81 kW (110 PK)
Vermogen brandstofmotor: 133 kW (181 PK)
Koppel: 300 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 43 liter
Actieradius: 65 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 8,7 s
Topsnelheid: 225 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.290 kg
Afmetingen (LxBxH): 445 x 184 x 162 cm
Wielbasis: 268 cm
Accu
Accu: 13 kWh, Type lithium-ion
Stekkeraansluiting: Type 2
Aantal fasen acculader: 1
Accu laadvermogen: 3.7 kW
Geschikt voor snelladen: nee
Interieur
Interieur: Antraciet, Leder/stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 1,4 l/100km (1 op 71,4)
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 16,6 kWh/100km
CO₂-uitstoot: 28 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
Garantie
Aanvullende garantielabels: SPOTiCAR Essential (12 maanden)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Productveiligheid
Fabrikant: Wittebrug Autobedrijven Occasion Centrum Ypenburg Laan van Waalhaven 365 2497GM 'S-GRAVENHAGE , NL 070 - 3073950 http://wittebrug.nl rivagroepleads@rivagroep.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
Interieur
- Cruise control adaptief met stop&go
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor en achter
- Keyless start
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Dodehoek detector
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- (WL14)
- Apple Carplay/Android Auto
- full-LED koplampen
- kunstlederen/stof bekleding
- microvezel interieurdelen
- Rijstrooksensor met correctie
- andere dakkleur
- Bluetooth
- Carrosserieafwerking Black Diamond (JD20)
- Comfort Business Pack 1 (WABB)
- Connected services
- Dab
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Extra getint glas achter
- Handsfree kofferklepbediening (MO02)
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Oplaadmogelijkheid
- Parkeerhulp achter (WY14)
- Parkeerhulp voor (WY17)
- Peugeot Connect SOS (ZJEW)
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
= Bijzonderheden =
Met zijn hoge postuur en grote wielen is dit een auto waarmee jij overal gezien mag worden. Deze Peugeot 3008 uit 2023 heeft 38455 kilometer gelopen. Deze goed onderhouden auto is van de eerste eigenaar. Met zijn benzinemotor en automatische transmissie is deze Peugeot een prettige auto om te rijden. De elektrisch bedienbare achterklep opent met een druk op de knop. Ook 18 inch lichtmetalen velgen, Full LED koplampen, in hoogte verstelbare passagiersstoel, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten zijn aan boord.
Voor het overzicht tijdens iedere rit is deze Peugeot 3008 voorzien van een gemakkelijk afleesbaar digitaal dashboard. Parkeer en kijk niet om! De achteruitrijcamera doet dat voor je. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt automatisch afstand tot jouw voorligger. Gemak dient de mens. Dankzij de spraaksturing bedien jij de belangrijkste functie met jouw stem. Zoals je van zo'n jonge auto mag verwachten, zijn hier ook de geavanceerde remote services aanwezig. Simpelweg met een app op uw smartphone controleer je op afstand de status van de auto en bedien je diverse functies. Ook full map navigatiesysteem, electronic climate control, DAB ontvangst, regensensor, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel zijn aan boord.
Geavanceerde systemen kunnen tijdens de rit bepaalde taken van je overnemen. Zo kijken er als het ware steeds extra ogen met jou mee, zodat je tijdig kunt reageren op noodsituaties. Altijd je blik op de weg: met de head-up display hoef je geen moment je ogen te verplaatsen. De info wordt geprojecteerd in het zichtveld voor je. Verkeersbord-detectie herkent verkeersborden en toont deze op het instrumentarium van de auto. Het Lane-keeping systeem garandeert dat je je niet onverhoeds buiten de lijnen van de rijstrook begeeft. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Peugeot bovendien dodehoekdetectie, forward collision warning system, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.
Natuurlijk wordt deze auto geleverd met Bovag Garantie. Interesse? Maak dan gauw een afspraak voor een proefrit.
Standaard leveren wij onze auto’s af inclusief de onvermijdbare kosten en inclusief 6 of 12 maanden BOVAG garantie.
Uiteraard kennen wij de historie van de auto’s die wij verkopen en hebben onze occasions een gegarandeerde kilometerstand. Daarnaast leveren wij onze auto’s met een Bovag 40 puntencheck.
Wilt u profiteren van nog meer zekerheid en voordelen? Kies dan ons Wittebrug Servicepakket!
Hoeveel kost een Peugeot 3008 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























