
Peugeot 3008 - 1.6 PureTech GT Line Pano Leer Full-Led 181PK Bomvol
Algemeen
| Prijs | € 16.945 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 109.968 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 30 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | TZ-212-P |
| Datum deel 1 | 30-11-2018 |
| Topsnelheid | 222 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,00 sec |
| Motorvermogen | 133 kW (181 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1405 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | juli 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Inruil mogelijk!
Bel of whatsapp op: 0629046785 voor deze bomvol uitgevoerde 3008 GT-Line. Orgineel Nederlands en dealer onderhouden
Peugeot 3008 1.6 PureTech GT Line Pano Leer Full-Led 181PK! Bomvol!
- Kenteken: TZ-212-P
- Merk: Peugeot
- Model: 3008
- APK tot: 30-11-2026
- Tellerstand: 109968 KM
- Carrosserievorm: SUV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2018
- Transmissie: Automaat
- Kleur: zwart
- Motorinhoud: 1598 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: 5G06
- Vermogen: 133 kW / 181pk
- Ledig gewicht: 1405 kg
- Max. trekgewicht: 1500 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 5.6 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 445 cm
- Breedte: 184 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 226 - 247 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Bijzondere opties & accessoires
- Achteruitrijcamera
- Apple Carplay/Android Auto
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Extra getint glas achter
- LED koplampen
- Lederen bekleding
- Lichtmetalen velgen 19"
- Navigatiesysteem full map
- Rondomzicht camera
- Virtueel Cocpit
- Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
Pakket: Keyless pakket
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Keyless entry
- Keyless start
Pakket: Leer pakket
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Lederen bekleding
- Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Voorstoelen verwarmd
Pakket: Pack City
- Parkeer assistent
- Rondomzicht camera
Pakket: Pack Navigatie
- DAB
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
Comfort
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Andere dakkleur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Extra getint glas achter
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Park Distance Control
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Sportvelgen
- Trekhaak met afneembare kogel
Infotainment
- Audio installatie
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Electronic climate control
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen bekleding
- Lederen interieur
- Lederen/stof bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstuur
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Virtueel Cocpit
- Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Connected services
- Dodehoek detectie
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless entry/start
- Keyless start
- LED mistlampen
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Rondomzicht camera
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Hofstra Autoservice B.V.
Industriewei 8
9011WH Jirnsum
0629046785
info@hofstra-autoservice.nl
www.hofstra-autoservice.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleert u altijd zelf de zaken welke voor u belangrijk zijn en uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor uw aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Peugeot 3008 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























