
Peugeot 3008 - 1.6 THP Active KM 137329 MET NAP
Algemeen
| Prijs | € 3.499 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand | 137.329 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 14 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 78-XLS-2 |
| Datum deel 1 | 29-06-2012 |
| Topsnelheid | 202 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,90 sec |
| Motorvermogen | 115 kW (156 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1434 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | november 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Deutersestraat 15
5223GV 's-Hertogenbosch
06-53342480
https://www.tiesjeverhoeven.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 8,9 s
Topsnelheid: 202 km/u
GVW: 2.020 kg
Wielbasis: 261 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 167 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,1 l/100km (1 op 14,1)
Brandstofverbruik in de stad: 9,9 l/100km (1 op 10,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Audio-navigatiesysteem
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Radio-CD/MP3 speler
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Parkeersensor achter
Overig
- nieuwstaat
- Premium-pakket (Audio-navigatiesysteem, Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Parkeersensor achter)
Hoeveel kost een Peugeot 3008 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





























































































![SEAT Leon Sportstourer - 1.5 TSI FR Ultimate Edition Aut. [Navi Apple / Android Virtual Stoelverwarming LED ]](https://cdn.autowereld.nl/I761886884/240x180/seat-leon-sportstourer-1-5-tsi-fr-ultimate-edition-aut-navi-apple-android-virtual-stoelverwarming-led.jpg)



























