
Peugeot 307 - 1.6-16V XT|APK02-27|NweDBriem|Nettestaat|Airco|Cruise|Trekhaak|
Algemeen
| Prijs | € 1.495 |
| Bouwjaar | 2005 |
| Kilometerstand | 202.296 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 25 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 19-RX-BF |
| Datum deel 1 | 29-09-2005 |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,70 sec |
| Motorvermogen | 80 kW (109 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1587 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1179 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 635 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | augustus 2005 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/65 R15
Acceleratie (0-100): 10,7 s
Topsnelheid: 190 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.700 kg
Afmetingen (LxBxH): 421 x 175 x 151 cm
Wielbasis: 261 cm
Interieur
Interieur: Lichtgrijs, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 174 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,4 l/100km (1 op 13,5)
Brandstofverbruik in de stad: 10 l/100km (1 op 10,0)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen voor
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
Overig
-
- 5 Deurs
- Isofix
- Marge Auto
- Privacyglas
- Toerenteller
= Bijzonderheden =
Perfect Onderhouden Peugeot 307 1.6-16v XT Voorzien van alle denkbare opties zoals, Airco, Cruise Control en een Trekhaak
Met aantoonbaar 202.000 km gereden (NAP). De onderhoudshistorie inclusief 2 originele sleutels zijn bij de auto aanwezig.
De auto is voorzien van een APK keuring tot 02-2027 en word voor verkoop voorzien van een Vloeistoffencheck!
De Distributieriem word door ons vervangen zonder extra kosten!
De auto rijd remt en schakelt erg goed en bevind zich in keurige staat na leeftijd en kilometers!
XT uitvoering met o.a: Airco – Vaste Trekhaak – Centrale Deurvergrendeling – Multifunctioneel Stuurwiel – Elektrische Ramen Voor – Boordcomputer – Radio – Stuurbekrachtiging – Elektrisch verstelbare spiegels – enz.
Let op!: De auto heeft enige gebruikerssporen (zie foto’s) Hierdoor is de auto ook zeer scherp geprijsd!
Let op!
Deze prijs is geheel rijklaar inclusief:
– APK minimaal 6 maanden
– Vloeistoffencheck
– Controle van remmen en banden en vervanging bij een levensduur van minder dan 5.000 KM
– Minimaal 15 liter brandstof
– Complete poetsbeurt binnen en buiten
– Kosteloos Uw auto op naam zetten bij ons op locatie en eventueel inruilauto vrijwaren
Let op!: Wij werken alleen op afspraak graag even bellen naar 06-51378806 voor U vertrekt om teleurstelling te voorkomen!
Heeft deze auto of een van onze andere auto’s uw interesse gewekt? Bel dan naar 06-51378806 als U nog vragen heeft of graag langs wil komen voor desbetreffend model. Wij staan U graag te woord!
Uw auto inruilen? Geen enkel probleem, vraag naar de mogelijkheden.
Graag tot ziens bij ons bedrijf.
Met vriendelijke groet,
HW Automotive
De Corridor 7
5406 NS Uden
06-51378806
Hoeveel kost een Peugeot 307 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























