
Peugeot 307 - 1.6-16V XS
Algemeen
| Prijs | € 740 |
| Bouwjaar | 2006 |
| Kilometerstand | 254.414 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 19 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 61-SZ-GP |
| Datum deel 1 | 30-06-2006 |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,70 sec |
| Motorvermogen | 80 kW (109 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1587 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1179 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 635 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | augustus 2005 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: aug. 2005 - mrt. 2007
Referentienummer: 17472
Technische informatie
Tankinhoud: 60 liter
Acceleratie (0-100): 10,7 s
Topsnelheid: 190 km/u
Wielbasis: 261 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 174 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,4 l/100km (1 op 13,5)
Brandstofverbruik in de stad: 10 l/100km (1 op 10,0)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- mistlampen voor
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- elektrische ramen voor
- lederen versnellingspook
- stuur verstelbaar
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
VOOR ALLE ADVERTENTIES : WWW.HORSMANSAUTO.NL
TEL VOOR EEN AFSPRAAK :
LOCHT 54
6466 GW KERKRADE
TEL. 045-5114324 / 0639215356
Kerkraderweg 301
6416 CH HEERLEN
TEL. 045-5119730 / 0639215356
Hoeveel kost een Peugeot 307 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





















































