
Peugeot 308 CC - 1.6 THP Griffe / bj.2010/ kleur : zwart / navigatie / leder / climate / sportvelgen / pdc
Algemeen
| Prijs | € 4.750 |
| Bouwjaar | November 2010 |
| Kilometerstand | 186.004 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 21 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 63-NTV-5 |
| Datum deel 1 | 26-11-2010 |
| Topsnelheid | 215 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,60 sec |
| Motorvermogen | 115 kW (156 pk) |
| Aantal deuren | 2-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1490 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | april 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/45 R17
Acceleratie (0-100): 9,6 s
Topsnelheid: 215 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.940 kg
Afmetingen (LxBxH): 440 x 182 x 143 cm
Wielbasis: 261 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 167 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,2 l/100km (1 op 13,9)
Brandstofverbruik in de stad: 10 l/100km (1 op 10,0)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Staat
Schade: schadevrij
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Nekverwarming
- Radio-CD/MP3 speler
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
- LED dagrijverlichting
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Parkeersensor achter
Overig
- 4x elektrische ramen/spiegels
- 6-versnellingen
- APK
- bekerhouders
- bumpers en spiegels in car.kleur
- lederen interieur
- midden armsteun
- multifunctioneel stuur
- nationale autopas
- signaal vergeten verlichting
- stereo met cd speler
- stuurverwarming
- Windscherm
= Bijzonderheden =
Peugeot 308 CC 1.6 THP Griffe / bj.2010 / kleur: zwart / NAP met 186089 km.en APK tot 01/2027 / Lederen interieur / Navigatie / Sportvelgen / Cruise control / nekverwarming / 6 versnellingen / etc.
Zeer net interieur/exterieur.
Rijdt perfect.
APK gekeurd tot 01/2027.
NAP met 186089 km.
Leder
Navigatie
Cruise control
Sportvelgen
Nekverwarming
Climate control
etc..etc..etc...
I N R U I L I S M O G E L I J K .
Om misverstanden te voorkomen verzoeken wij u om even te bellen bij vertrek.
Dit kan naar 06 421 076 01 of naar 06 150 456 06
Wij zijn een RDW erkend bedrijf en aangesloten bij VWE en NAP ( Nationale Auto Pas)
U betaald bij ons geen afleveringskosten en uiteraard is inruil van uw huidige auto ook mogelijk.
Wij zijn 6 dagen per week geopend behalve op Zondag want dan zijn wij gesloten.
Wilt u alleen uw auto verkopen ? Dan kan dat natuurlijk ook.
Kijk dan eens op : WWW.AUTOINKOOPRIDDERKERK.NL
Tot ziens bij Jesse de Koning Auto`s.
Hoeveel kost een Peugeot 308 CC verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























