
Peugeot 308 SW - 1.2 HYBRID 136PK AUTOMAAT ALLURE CAMERA AGR NAVI {uitgelichte-opties}
Algemeen
| Prijs | € 24.945 |
| Prijs excl. BTW | € 20.980 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2024 |
| Kilometerstand | 13.618 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 20 september 2028 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | GLJ-12-X |
| Datum deel 1 | 20-09-2024 |
| Motorvermogen | 100 kW (136 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | - |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1410 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Hoofdsteunen achter
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Lendesteun
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Binnenspiegel aut. dimmend
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2024
Referentienummer: 2717337
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Maten
Afmetingen (LxBxH): 464 x 185 x 205 cm
Interieur
Interieurkleur: zwart
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 112 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Comfort afleverpakket personenwagens 12 maanden (€ 995):
Als optie bij de aanschaf van deze occasion bieden wij u ons Comfortpakket aan. Voor slechts € 995 garanderen wij u de volgende aanvullende zekerheden:
- Minimaal 12 maanden BOVAG-garantie
- Uitgebreide afleverinspectie
- Afleveringsbeurt
- Minimaal 12 maanden APK
- Professionele reiniging interieur en exterieur
- 12 maanden pechhulp (dekking Nederland)
- 30 dagen omruilgarantie
Uitzonderingen en voorwaarden
De garantie en omruilregeling gelden uitsluitend bij normaal particulier gebruik. Gebruik als taxi, lesauto, koeriersdienst of verhuur is uitgesloten.
De omruilgarantie geldt tot 30 dagen na aflevering en tot maximaal 1.000 kilometer. Het voertuig dient bij omruilen in vergelijkbare staat te verkeren als bij aflevering, met uitzondering van normale gebruikssporen. Eventuele schades, ontbrekende onderdelen of bovenmatige slijtage worden verrekend.
Bij omruiling dient het Comfort Pakket opnieuw te worden afgenomen.
- Justlease (€ 995): Volgens de leveringscondities van JustLease.
Overige informatie
Interieur: Zwart
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 20-09-2024
= Aanvullende opties en accessoires =
-
-
- 1 USB-C aansluiting achterin voor data
- 1 USB-C aansluiting achterin voor opladen
- 2 USB-aansluitingen voorin
- ABS met elektronische remkrachtverdeling en noodremassistentie
- Achterbumper met onderafwerking glanzend zwart en verchroomde sierstukken
- Adaptieve front-airbags (passagiersairbag uitschakelbaar), zij-airbags voor, window-airbags voor en achter
- Airconditioning met uitstroomopeningen voor de achterpassagiers
- Automatische ontgrendeling van de portieren in geval van een aanrijding
- Automatische vergrendeling van de portieren en achterklep boven 10 km/h
- Automatisch inschakelende verlichting
- Autonomous Emergency Braking dmv radar
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Beide voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegelkappen glanzend zwart
- Centrale vergrendeling met 2 afstandsbedieningen
- Climate control links/rechts gescheiden
- Drie 3-punts rolgordels achter met spankrachtbegrenzers op de buitenste gordels
- EDGE extended touchscreen met glanzende afwerking en configureerbare i-Toggles
- Elektrisch bedienbare achterportierruiten met kinderbeveiliging
- Elektrisch bedienbare voorportierruiten met sequentiele bediening en beveiliging tegen beknellen
- Elektrische parkeerrem
- Elektrisch inklapbare spiegels met instapverlichting
- Extra getinte achterste zijruiten
- FlexFloor verstelbare kofferbakbodem
- Follow me home verlichting
- Geblindeerde ruiten achter
- Grille met horizontale structuur in chroom
- Hill Start Assist
- In 40/20/40 deelbare neerklapbare achterbankleuning
- ISO-fix
- ISOFIX-verankeringspunten op de buitenste zitplaatsen achter
- Kaartleeslampjes voorin
- Keyless start
- Koplampen 'ECO LED' met separate dagrijverlichting type 'slagtand'
- LED achterlichten met 3 horizontale segmenten
- LED Ambient Lighting
- Led dagrijverlichting
- Led verlichting
- Led verlichting achter
- Metaallak
- Middenarmsteun
- Middenarmsteun achter met 2 bekerhouders en skiluik
- Multifunctioneel lederen stuur
- New Peugeot i-Cockpit®: configureerbaar digitaal head-up instrumentenpaneel, 10'' capacitief touchscreen
- Parkeercamera achter
- Parkeersensoren achter
- PEUGEOT i-Connect radio
- Plafonniers voorin en achterin
- Portiergrepen in de kleur van de carrosserie
- Portiervakken voor en achter
- Raamlijsten glanzend zwart
- Ruitenwissers voor met geïntegreerde sproeiers
- Sierdelen op het dashboard en de deurpanelen afgewerkt in stof
- Sportstoelen in stof/kunstleder FALGO Mistral incl. AGR bestuurdersstoel en verwarming
- Veiligheidsgordels voorin met gordelspanners en spankrachtbegrenzers
- Zonnekleppen met verlichte spiegeltjes
= Bijzonderheden =
Disclaimer: LET OP: Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld om de informatie over de auto zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie maar bespreek bij interesse alle zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden met uw verkoopadviseur.
Hoeveel kost een Peugeot 308 SW verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























