
Peugeot 308 SW - 1.2 PureTech Blue Lease
Algemeen
| Prijs | € 2.550 |
| Bouwjaar | April 2015 |
| Kilometerstand | 253.751 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 07 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | GF-933-B |
| Datum deel 1 | 30-04-2015 |
| Topsnelheid | 188 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,60 sec |
| Motorvermogen | 81 kW (110 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1165 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 630 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 24 |
| Introductiejaar | juni 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Navigatiesysteem
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 11,6 s
Topsnelheid: 188 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.825 kg
Afmetingen (LxBxH): 459 x 180 x 147 cm
Wielbasis: 273 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 109 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Brandstofverbruik in de stad: 6 l/100km (1 op 16,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4 l/100km (1 op 25,0)
Staat
Aantal sleutels: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun voor
- Audio-navigatie full map
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Hill hold-functie
= Bijzonderheden =
Peugeot 308 SW 2015 te koop.
Mooie en zuinige 1.2 motor. De auto rijdt en schakelt perfect en heeft geen mankementen. Zowel van binnen als van buiten verkeert de auto in nette en schone staat. Goed onderhouden.
Comfortabele en ruime stationwagen, ideaal voor zowel dagelijks gebruik als langere ritten. Dankzij de zuinige motor ook prettig in verbruik.
Interesse? Neem gerust contact op voor meer informatie of een proefrit.
Hoeveel kost een Peugeot 308 SW verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






















































