
SEAT Leon - 1.0 EcoTSI Style Business Intense
Algemeen
| Prijs | € 5.900 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 274.151 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | SG-178-V |
| Datum deel 1 | 05-04-2018 |
| Topsnelheid | 202 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,60 sec |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1102 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 23 |
| Introductiejaar | januari 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 9,6 s
Topsnelheid: 202 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.720 kg
Afmetingen (LxBxH): 428 x 182 x 146 cm
Wielbasis: 263 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 102 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,4 l/100km (1 op 22,7)
Brandstofverbruik in de stad: 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,8 l/100km (1 op 26,3)
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Draadloze telefoonlader
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Dimlichten automatisch
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- Sportonderstel
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurhulp
- Verkeersbord detectie
- Vervolgbotsing preventie
= Bijzonderheden =
Seat Leon 1.0 EcoTSI Style Business Intense
Datum eerste toelating : 05 april 2018
Vervaldatum APK : 05 april 2027
Netto export prijs is enkel in de EU 4500 euro, dat is exclusief BTW en BPM.
Nederlandse verkoop is 5900 euro.
Distributieriem is vervangen bij 248.385 km in 2025.
Op deze prachtige Seat Leon krijgt u van ons 1 jaar autoplus garantie, en daar betaald u niets voor, dat is pas echte service!
Van maandag tot en met zaterdag, zijn wij, alleen, op afspraak aanwezig, na telefonisch contact, bent, u van harte welkom!
Bereikbaar via : telefoon en WhatsApp nummer : 06 - 22 321 321 en uiteraard via info@skautomobielen.nl
Hoeveel kost een SEAT Leon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























































