
Peugeot 308 SW - 1.2 PureTech Blue Lease GT-line | Adaptive cruise | Dodehoek | APK 4-2027
Algemeen
| Prijs | € 5.999 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 166.013 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 11 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KX-488-T |
| Datum deel 1 | 11-04-2016 (import) |
| Topsnelheid | 199 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,60 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1165 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 630 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 21 |
| Introductiejaar | januari 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/45 R17
Acceleratie (0-100): 10,6 s
Topsnelheid: 199 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.840 kg
Afmetingen (LxBxH): 459 x 180 x 147 cm
Wielbasis: 273 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 111 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Brandstofverbruik in de stad: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun voor
- Audio-navigatie full map
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Metallic lak
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Cruise control adaptief
- Dodehoek detector
- Electronic Brake Distribution
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Overig
- Parkeer pakket (Achteruitrijcamera, Dodehoek detector, Parkeer-assistent)
= Bijzonderheden =
Peugeot 308 SW 1.2 PureTech Blue Lease GT-line (Bj. 2016)
Met oa. Adaptive cruise control, Dodehoek assistent, Climate Control, Boordcomputer, Multifunctionele stuurwiel, Navigatie/Multimediasysteem, Achteruitrijcamera, Parkeerassistent, Parkeersensoren voor en achter, LED Koplampen, Keyless-Go, Elektrische ramen, Elektrische zijspiegels, Zijspiegels elektrisch inklapbaar, Extra getint glas, 2 Sleutels, Lichtmetalen velgen, Trekhaak.
Distributieriem is vervangen bij KM: 133.674
Auto rijdt en schakelt uitstekend ! Auto is voorzien van een geldige APK tot 4-2027.
Meer foto's ? Kijk op onze website www.autobedrijfbak.nl !
Bij ons worden geen bijkomende afleveringskosten gerekend.
Het is raadzaam voor uw bezoek contact met ons op te nemen om zeker te stellen dat de betreffende auto nog op voorraad is.
Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld, helaas kunnen er geen rechten worden ontleend aan foutieve invoer van accessoires, opties, druk -en zetfouten.
U kunt contact met ons opnemen via:
0629573982 (Whatsapp)
Autobedrijf Bak
Adonisweg 22
8938BJ Leeuwarden
Openingstijden: Maandag t/m vrijdag van 10.00u tot 18.00u.
Zaterdag van 10.00u tot 16.00u.
's avonds en zondag alleen op afspraak
Wij kunnen de auto altijd tenaamstellen.
Hoeveel kost een Peugeot 308 SW verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



























