
Peugeot 308 - 1.2 Allure 6 MND GAR | CLIMA | NAVI | CRUISE CONTROL | PDC
Algemeen
| Prijs | € 18.900 |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kilometerstand | 55.281 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 28 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | XX-58-76 |
| Datum deel 1 | 28-04-2023 |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | - |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1320 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Bekleding: Stof
Motorrijtuigenbelasting: € 203 per kwartaal
Referentienummer: 2118
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- apple carplay
- USB-aansluiting
Exterieur
- Automatische dimlichten
- Bumpers en buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels
- Lichtmetalen wielen (17")
- Ruitenwisser achter met sproeier
Extra
- privicyglas achter
Interieur & Comfort
- Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
- Achteruitrijcamera
- Audiobediening op het stuurwiel
- Bagageafdekking
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Centrale deurvergrendeling afstandbediend
- Elektrisch bedienbare ramen voor en achter
- Keyless entry
- Lederen stuurwiel
- Middenarmsteun voor en achter
Veiligheid & Techniek
- Achteruitrijcamera 360 graden
- Airbags voor
- Isofix
- Parkeersensoren voor en achter
- startknop
- Stuurbekrachtging
- Zij-airbags voor
= Bijzonderheden =
APK 05-2027
goed onderhouden auto, met NAP KM-GARANTIE, AANGELOTEN BIJ NAP , alle keuringen toegestaan, 3 -mnd gar/inruil/finan. mogelijk, 6 - 12 MND GARANTIE VANAF 199,- MOGELIJK MET ONBEPERKTE KM .De Run 5107 5503 LV te Veldhoven. Altijd mobiel bereikbaar 06 55360127 OP BIEDINGEN ZONDER TEL.NR WORDT NIET GEREAGEERD
KIJKT U OOK EENS NAAR ONZE NIEUWE VOORRAAD ELECTRISCHE VOERTUIGEN ZOALS 45 KM-AUTO'S / TRIKE'S VOOR MINDER VALIDEN EN MODERNE BESTUURDERS, ELECTRISCHE SCOOTERS ( MET O.A. BOSCH MOTOR EN SAMSUNG ACCU ), SCOOTMOBIELEN , ELECTRISCHE CITY-CAR CARGO PICK-UP VOOR IN GROTE OVERDEKTE HALLEN O.A. ( ZIE ADVERTENTIE VIGOURUS 1500 IN ONZE VOORRAADLIJST )
Hoeveel kost een Peugeot 308 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























