
Peugeot 308 - 1.2 PureTech Allure Pack Business Automaat | Nieuwe Distributie | Half Leder | Adaptive cr
Algemeen
| Prijs | € 15.885 |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 120.121 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 05 april 2028 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | P-836-SF |
| Datum deel 1 | 05-04-2022 (import) |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,70 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1263 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 680 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | juni 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Te koop: Peugeot 308 1.2 PureTech Allure Pack Business Automaat (2022) met 120.XXX km. Deze moderne en luxe hatchback combineert comfort, technologie en een stijlvolle uitstraling met een soepele automatische transmissie. Ideaal voor zowel dagelijks gebruik als lange comfortabele ritten.
De auto is voorzien van lichtmetalen velgen en LED-verlichting, wat zorgt voor een moderne en sportieve uitstraling. Dankzij de parkeersensoren voor en achter en de achteruitrijcamera parkeer en manoeuvreer je eenvoudig en veilig.
Binnenin biedt deze Peugeot veel luxe en comfort met halflederen bekleding en stoelverwarming, ideaal tijdens koude dagen. Daarnaast beschikt de auto over climate control, waardoor het interieur altijd op de gewenste temperatuur blijft.
Met Apple CarPlay en Android Auto verbind je eenvoudig je smartphone voor muziek, apps en navigatie. De ingebouwde navigatie en DAB-radio maken iedere rit compleet met moderne connectiviteit en storingsvrij digitaal geluid. Ook is deze 308 uitgerust met Adaptive Cruise Control, wat lange ritten extra ontspannen en comfortabel maakt.
De zuinige en soepele 1.2 PureTech-motor in combinatie met de automaat zorgt voor een prettige en efficiënte rijervaring. De Allure Pack Business-uitvoering biedt bovendien een luxe afwerking en veel moderne opties.
Een uitstekende keuze voor wie een moderne, comfortabele en compleet uitgeruste hatchback zoekt. Neem contact op voor een bezichtiging of proefrit en ervaar zelf het rijcomfort van deze Peugeot 308.
Bij Van der Kolk Auto's staan we garant voor kwaliteit en betrouwbaarheid. Elke auto die ons terrein verlaat, wordt grondig gecontroleerd en voorzien van 3 maanden garantie. Zo kun je met een gerust hart de weg op, wetende dat je een auto van hoge kwaliteit hebt gekocht. Ontdek ons ruime assortiment en vind de perfecte auto voor jouw behoeften bij Van der Kolk Auto's.
Uiteraard doen wij ons best deze advertentie zo goed mogelijk te plaatsen, echter is fouten maken menselijk, aan deze advertentie kunnen dus geen rechten worden ontleend. En controleer bij twijfel de opties in de auto.
Bijzondere opties & accessoires
- Achteruitrij Camera
- Achteruitrijcamera
- Apple Carplay/Android Auto
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Electronic climate control
- Half leer
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensoren voor en achter
- Stoelverwarming
- Voorstoelen verwarmd
Comfort
- Regensensor
Exterieur
- Achteruitrij Camera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Licht metalen velgen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensoren voor en achter
Infotainment
- DAB
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun achter
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth
- Carplay
- Centrale deur vergrendeling afstand bediend
- Climate control
- Cruise Adaptief
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- DAB Radio
- Electronic climate control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Half leer
- Hoofdsteunen achter
- Kunstlederen/stof bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Multi functioneel stuur
- Navigatie
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen
- Stoelverwarming
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Usb aansluiting
- Voorstoelen verwarmd
Overige
- Achteruitrij assistent
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Connected services
- Dodehoek detectie
- Draadloze telefoonlader
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Multimedia scherm standaard
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Kenteken: P-836-SF
- Merk: Peugeot
- Model: 308
- APK tot: 05-04-2028
- Tellerstand: 120121 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2022
- Transmissie: Automaat
- Kleur: zwart
- Motorinhoud: 1199 cc
- Aantal cilinders: 3
- Motorcode: HN05
- Vermogen: 96 kW / 131pk
- Ledig gewicht: 1263 kg
- Max. trekgewicht: 1200 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 5.7 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 437 cm
- Breedte: 185 cm
- Aantal sleutels: 2
- Motorrijtuigenbelasting: € 199 - 217 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
van der Kolk auto's
De Grift 4
7711 EPNieuwleusen
+31615218890
info@vanderkolkautos.nl
vanderkolkautos.nl
Hoeveel kost een Peugeot 308 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























