
Peugeot 308 - 1.2 PureTech Blue Lease Premium|Carplay|Navi|Pano|17''Inch
Algemeen
| Prijs | € 8.950 |
| Bouwjaar | Februari 2018 |
| Kilometerstand | 133.044 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 12 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | RV-622-G |
| Datum deel 1 | 12-02-2018 |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,70 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1064 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 570 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | februari 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 9,7 s
Topsnelheid: 200 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.750 kg
Afmetingen (LxBxH): 425 x 180 x 146 cm
Wielbasis: 262 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 119 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Brandstofverbruik in de stad: 6,5 l/100km (1 op 15,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,4 l/100km (1 op 22,7)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Afleverpakket standaard (inbegrepen): Een geldige APK van minimaal drie maanden. Een voorinspectie plus het controleren en op peil zetten van de vloeistoffen. Een complete professionele poetsbeurt Voldoende brandstof.
- Afleverpakket plus (€ 395 meerprijs): Een geldige APK van minimaal zes maanden. De kosten van kenteken en tenaamstelling. Een voorinspectie plus het controleren en op peil zetten van de vloeistoffen. Een complete professionele poetsbeurt Voldoende brandstof. Dit afleverpakket bevat (in plaats van "Afleverpakket standaard"): 3 maanden garantie, Kleine onderhoudsbeurt.
- Afleverpakket premium (€ 695 meerprijs): Een geldige nieuwe APK keuring. De kosten van kenteken en tenaamstelling. Een voorinspectie plus het controleren en op peil zetten van de vloeistoffen. Een complete professionele poetsbeurt Volle brandstoftank. Dit afleverpakket bevat (in plaats van "Afleverpakket plus"): 6 maanden garantie, Grote onderhoudsbeurt, Nieuwe apk en een volle tank.
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Navigatie full map
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Grootlicht-assistent
- LED dagrijverlichting
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
= Bijzonderheden =
Stijlvolle en compleet uitgeruste Peugeot 308 1.2 PureTech Blue Lease Premium in nette staat. Deze comfortabele en zuinige hatchback combineert sportieve looks met moderne technologie en luxe opties. Dankzij de krachtige én efficiënte PureTech benzinemotor rijdt de auto soepel en voordelig, ideaal voor zowel dagelijks gebruik als lange ritten.
Deze uitvoering is rijk uitgerust met onder andere Apple CarPlay, navigatiesysteem, panoramadak en sportieve 17 inch lichtmetalen velgen. Het moderne interieur biedt veel comfort en gebruiksgemak, terwijl het strakke design zorgt voor een luxe uitstraling.
Voorzien van: Apple CarPlay / smartphone integratie, navigatiesysteem, panoramisch glazen dak, 17 inch lichtmetalen velgen, climate control, cruise control, parkeersensoren, multifunctioneel stuurwiel, LED dagrijverlichting, elektrische ramen en spiegels, Bluetooth audio & telefonie.
De Peugeot verkeert zowel van binnen als buiten in verzorgde staat en rijdt uitstekend. De auto wordt verkocht inclusief 12 maanden garantie.
Interesse? Neem gerust contact op voor meer informatie of een bezichtiging.
*Financiering en/of inruil mogelijk
Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld, helaas kunnen er geen rechten worden ontleend aan foutieve invoer van accessoires, opties, druk- en zetfouten.
U bent van harte welkom om deze auto te komen bekijken, neemt u snel contact met ons op?
Hoeveel kost een Peugeot 308 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























