
Peugeot 308 - 1.2 PureTech Premium [ Navi Panoramadak Camera Leder ]
Algemeen
| Prijs | € 8.945 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 122.126 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 11 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | TT-903-L |
| Datum deel 1 | 26-10-2018 |
| Topsnelheid | 201 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,30 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1064 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | mei 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
GVW: 1.750 kg
Wielbasis: 292 cm
Gemiddeld brandstofverbruik: 5 l/100km (1 op 20,0)
CO₂-uitstoot: 116 g/km
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
- Achteruitrijcamera
- Android Auto
- Apple CarPlay
- Audiobediening op het stuur
- Bluetooth aansluiting
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- DAB+ radio
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch inklapbare spiegels
- Grootlichtassistent
- Hill-hold control
- Isofix
- Lane assist
- LED dagrijverlichting
- Lederen stuur en pook
- Lichtsensor
- Metallic lak
- Midden armsteun
- Multi functioneel stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensoren voor en achter
- Privacy glas
- Radio/Bluetooth
- Side airbags
- Start/Stop systeem
- Stuur verstelbaar
- Telefoonvoorbereiding
- Verkeersborddetectie
- Vermoeidheidsherkenning
= Bijzonderheden =
We hebben een mooie 308 uit 2018 beschikbaar met opties zoals Apple carplay/ Android, Panorama dak en Navigatie.
Hij is in nette staat, met een tellerstand van 122.126 km.
De Peugeot 308 heeft een benzinemotor met een vermogen van 96 KW (131 PK) en een gemiddeld verbruik van 5.00 liter per 100 km. Hij staat te koop voor € 8.945. Liever per maand betalen? Dat kan vanaf € 152 per maand.
Deze auto is technisch gecontroleerd door onze professionals. Alle bevindingen vind je terug in het Nationaal Autorapport, dat je gratis kunt downloaden op onze website. Daarin staan ook de onderhoudshistorie, kilometerstand en alle controlepunten.
Contact
Bel of whatsapp ons (elke dag bereikbaar!)
Hoeveel kost een Peugeot 308 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


![Peugeot 308 - 1.2 PureTech Premium [ Navi Panoramadak Camera Leder ] - AutoWereld.nl](https://cdn.autowereld.nl/I762231053/1280x0/peugeot-308-1-2-puretech-premium-navi-panoramadak-camera-leder.jpg)

























![Peugeot 308 - 1.2 PureTech Premium [ Navi Panoramadak Camera Leder ]](https://cdn.autowereld.nl/I762231053/240x180/peugeot-308-1-2-puretech-premium-navi-panoramadak-camera-leder.jpg)

































