
Peugeot 308 - 1.2 | Style | pano | 1 jaar garantie
Algemeen
| Prijs | € 7.950 |
| Bouwjaar | Januari 2016 |
| Kilometerstand | 115.582 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 30 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | JB-559-B |
| Datum deel 1 | 30-01-2016 |
| Topsnelheid | 207 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,60 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1065 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 580 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | januari 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 9,6 s
Topsnelheid: 207 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.750 kg
Afmetingen (LxBxH): 425 x 180 x 146 cm
Wielbasis: 262 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 104 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Brandstofverbruik in de stad: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,8 l/100km (1 op 26,3)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun voor
- Audio-navigatie full map
- Bandenspanningscontrolesysteem
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
- Kleur wit
- LED dagrijverlichting
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
om teleurstelling te voorkomen, mail, of liever bel of app me alvorens u komt, ik ben niet altijd aanwezig.
Hoeveel kost een Peugeot 308 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





























































