
Peugeot 308 - 1.6 THP Première, Led, navi, acc, Panodak, Clima, PDC 2x
Algemeen
| Prijs | € 7.940 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 122.617 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 20 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 2-TFP-39 |
| Datum deel 1 | 14-01-2014 |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,40 sec |
| Motorvermogen | 115 kW (156 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw metallic |
| Gewicht | 1140 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 615 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | oktober 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Traction Control
- Boordcomputer
- Cruise Control
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 8,4 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.770 kg
Afmetingen (LxBxH): 425 x 180 x 146 cm
Wielbasis: 262 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 129 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Brandstofverbruik in de stad: 7,7 l/100km (1 op 13,0)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,4 l/100km (1 op 22,7)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 499): Auto &- Motorhuis Huis garantie
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie; Huisgarantie; 10000
= Aanvullende opties en accessoires =
- 5-deurs combi
- 6-versnellingsbak
- 12V aansluiting
- ACC
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank met armsteun
- Achterruitverwarming
- Achterruitwisser
- Achteruitrijcamera
- Adaptive cruise control
- Airbag(s)
- Airbag(s) gordijn
- Airbag(s) side
- Airbag passagier
- Armsteun achter
- Audio-installatie
- Audio-navigatiesysteem
- Autotelefoon
- Bagagedek
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurders-informatie-systeem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom delen exterieur
- Coming home/Leaving home
- Cruise control adaptief
- Dimlichten automatisch
- Driving assistent
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Elektrische handrem
- Elektrische kindersloten achter
- Extra getint glas
- Geluidwerend glas
- Grille
- Handschoenenvak
- Hill hold-functie
- Hoofdsteunen voor
- Interieur filter
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Knipperlicht in Buitenspiegel geïntegreerd
- Koelbox
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- LED koplampen
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Metallic lak
- Middenarmsteun voor
- Multifunctioneel display
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sierlijsten
- Stuurwiel multifunctioneel
- Toerenteller
- USB-aansluiting
- Verstelbare (in hoogte) bestuurders stoel
- Verstelbare stuurkolom
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Waarschuwingssysteem
= Bijzonderheden =
Aangeboden: Een origineel in Nederland geleverde met luxe opties uitgevoerde Peugeot 308 Premiere: De volgende belangrijke opties zijn te vinden op deze wagen: icht metalen velgen, Getint glas, Led achterlichten, Led koplampen, Mistlampen, Dagrijverlichting, Parkeersensoren voor + achter, Groot panoramadak, Navigatiesysteem, Adaptive cruise control, Climate control, Bluetooth, Carplay, Elektrisch bedienbare ramen en spiegels, elektrisch inklapbare spiegels, Middenarm steun,
Alle keuringen zijn toegestaan! kilometerstand is aantoonbaar. Nationale autopas word meegeleverd.
prijs: €7940-, ( U kunt bij ons pinnen )
Recent heeft deze auto in onze werkplaats een beurt gehad + nieuwe apk
Wij bieden diverse Financiering opties aan. Vraag vrijblijvend naar de mogelijkheden die bij u passen. Inruil mogelijk tegen handels prijzen! Foto's en inruil aanvraag graag mailen naar info@auto-motorhuis.nl of via whatsapp naar 06-41044401 Of 06-24999929 Betreft een marge auto. bedrijven kunnen geen B.T.W terug vorderen. Kijk ook op onze website voor een uitgebreide foto reportage. Inruil motor, boot of auto is mogelijk. Wilt u langskomen dan vragen wij u even te bellen zodat u niet voor een gesloten deur staat. Wij zijn namelijk regelmatig voor u op zoek naar nieuwe occasions. Alle vermelde prijzen zijn internet meeneemprijzen. Garantie altijd meerprijs, keuze uit autotrust en huisgarantie. Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een Peugeot 308 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























































































































