Let op! Geld lenen kost geld
Porsche 911 Cabrio - 3.4 Carrera + HARDTOP! - AutoWereld.nl
 

Porsche 911 Cabrio - 3.4 Carrera + HARDTOP

02-1999, Benzine, Automaat, Cabriolet, Blauw
€ 25.996
195.440 km

Algemeen

Prijs € 25.996
Bouwjaar Februari 1999
Kilometerstand 195.440 km
Brandstof Benzine
Transmissie Automaat
Aantal versnellingen -
APK Ja, tot 23 oktober 2025
BTW auto Nee, marge
Kenteken 49-GHT-9
Datum deel 1 28-02-1999 (import)
Topsnelheid 280 km/u
Acceleratie 0-100 km/u in 5,40 sec
Motorvermogen 221 kW (300 pk)
Aantal deuren 2-deurs
Aantal zitplaatsen 4
Aantal cilinders 6-cilinder
Cilinderinhoud 3387 cc
Energielabel -
Carrosserie Cabriolet
Kleur Blauw (Metallic)
Oorspronkelijke kleur Blauw metallic
Gewicht 1525 kg
Trekgewicht max -
Trekgewicht onger. -
Verbruik -
Introductiejaar mei 1998
Meer modelinformatie

Aanbieder

A2 Automotive
Rijksstraatweg 248

3634AN Loenersloot

0621469688

https://www.a2automotive.nl

Opties & accessoires

Veiligheid
  • ABS
  • Airbags
  • Alarm
  • Centrale deurvergrendeling
  • Getint glas
  • Parkeersensor
  • Startonderbreker
Comfort
  • Airconditioning
  • Climate Control
  • Cruise Control
  • Elek. bedienbare ramen
  • Lederenbekleding
Tuning
  • Lichtmetalenvelgen
Overige
  • Elek. verstelbare stoelen

Extra informatie

Algemene informatie
Tellerstand: 121.441 mijlen

Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 5,4 s
Topsnelheid: 280 km/u
GVW: 1.837 kg
Wielbasis: 235 cm

Interieur
Interieurkleur: Lichtblauw

Milieu
Emissieklasse: Euro 2

Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)

Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 243 - € 268 per kwartaal

Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 500): A2 EXTRA AFLEVERPAKKET: Bij A2 Automotive kunt u kiezen voor een A2 Extra Afleverpakket.
Dit afleverpakket bevat: APK minimaal 6 maanden, Professionele poetsbeurt en reiniging, RDW Tellerrapport, Tenaamstelling, € 50,00 brandstof

= Aanvullende opties en accessoires =

Comfort & Interieur
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Lederen interieur
- Radio-voorbereiding

Exterieur
- Metallic lak

Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier

= Bijzonderheden =

De best betaalbare Porsche 911 is misschien wel de Porsche 996. Hier staat in consignatie van een klant een strakke en goed onderhouden 996 cabriolet automaat uit 1999 met 121.441 miles (194.305km). Onlangs heeft de auto nog groot onderhoud gehad bij Porsche specialist RS Eleven uit Vinkeveen. De auto verkeert in een zeer nette staat gezien zijn leeftijd. Het onderhoud is goed, dat merk je aan alles. We leveren de Porsche met 2 sleutels en een in kleur gespoten HARDTOP. De softtop is netjes en werkt goed en snel. In deze bijzondere kleurstelling kom je ze maar weinig tegen, tis weer eens wat anders! Op naar een mooie zomer!!

Welkom op de website van A2 Automotive Loenersloot. Ik ben Gert Heil, oud IVA student en een gepassioneerd autoliefhebber die zijn auto's presenteert op deze website. Ik heb een voorkeur voor lekkere dikke koetsen, liefst met 8-cilinders. Denk hierbij aan De Range Rover L322, Jaguars en nog veel meer lekkers. Hier vind je eigenlijk alleen maar auto’s waar ik zelf ook mee zou willen rijden. Voordat een auto in de voorraad komt ondergaat hij een ‘intake’ in onze eigen werkplaats in Loenersloot. Zo weet ik altijd dat de auto die ik jou verkoop technisch in orde is. Ik presenteer mijn auto’s aan de Rijksstraatweg 248 in Loenersloot met een eigen werkplaats en AVIA Tankstation (24/7). Om je zo goed mogelijk te bedienen werk ik uitsluitend op afspraak. Ik kan dan ruim de tijd nemen om de auto van jouw keuze aan je te presenteren. Zolang de auto op internet wordt aangeboden is die BESCHIKBAAR! Tot snel, in Loenersloot! Gert Heil

Hoeveel kost een Porsche 911 Cabrio verzekering?


Check nu wat de autoverzekering gaat kosten. Vergelijk hier alle verzekeringen
Meld een fout

Contact opnemen met A2 Automotive

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken

Meer bekijken