
Porsche 911 - 2.4 T volledig gerestaureerd
Algemeen
| Prijs | € 89.995 |
| Bouwjaar | 1973 |
| Kilometerstand | 15.696 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 98-YD-00 |
| Datum deel 1 | 28-02-1973 (import) |
| Topsnelheid | - |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 102 kW (139 pk) |
| Aantal deuren | 2-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2341 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Coupé |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1036 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | juli 1973 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Lederenbekleding
- Schuifdak
- Lichtmetalenvelgen
Extra informatie
Modeljaar: 2026
Tellerstand: 9.753 mijlen
GVW: 1.400 kg
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 0
Aantal eigenaren: 1
Motorrijtuigenbelasting: geen
Fabrikant: The Collectables 't Veld 21 6666MK HETEREN, NL 026 3560960 http://www.thecollectables.nl/ vip@thecollectables.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
- Open dak
- Schuif-/kanteldak
= Bijzonderheden =
ONLINE VEILING - Deze Porsche 911 T wordt geveild op de site van The Collectables - De genoemde prijs is een indicatie van de verwachte opbrengst.
De hier aangeboden 911 2.4T werd in 1973 geleverd in de VS aan de eerste eigenaar in de kleur zwart. Bijzonder is dat de auto is uitgerust met een electrisch (en goed werkend) schuifdak! Dat rijdt een stuk beter dan een Targa die je vanaf 100kmh eigenlijk al niet open kunt rijden. Hij is recent vakkundig gerestaureerd door onder andere Porsche specialist Erpa. Carrosserie, plaatwerk, motor en versnellingsbak zijn allemaal aangepakt en gereviseerd en gerestaureerd. Alles keurig onderbouwd door vele facturen met een totaalbedrag van zo’n 85.000,- euro, en waarschijnlijk zijn er nog veel meer duizenden euro’s ingegaan. De "matching" motor start direct, loopt soepel en hangt heerlijk aan het gas. Onze fotograaf nam de auto mee voor de fotoshoot en kwam met een brede smile op zijn gezicht terug. Wat rijdt zo’n ding goed zei hij na het uitstappen en dat voor een meer dan 50 jaar oude auto! Het spuitwerk is keurig en alles ziet er fris en netjes uit. De huidige eigenaar heeft nog de puntjes op de "i" laten zetten door Porsche Centrum Gelderland.
De veiling sluit 3-08-2026 om 20:00 uur Nederlandse tijd. Bieden kan via: https://thecollectables.nl/porsche-911t-2-4-1973
Hoeveel kost een Porsche 911 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























