
Renault Arkana - 1.6 E-Tech hybrid 145 E-Tech engineered
Algemeen
| Prijs | € 21.950 |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kilometerstand | 89.002 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 31 juli 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | T-815-NS |
| Datum deel 1 | 31-07-2023 |
| Topsnelheid | 172 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,80 sec |
| Motorvermogen | 105 kW (143 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1410 kg |
| Trekgewicht max | 760 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 21 |
| Introductiejaar | juli 2022 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Oldemarktseweg 82
8341SH Steenwijkerwold
0521 589 451
https://WWW.AUTOBEDRIJFVANESSEN.NL
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Renault Arkana 1.6 E-Tech hybrid 145 E-Tech engineered
- Kenteken: T-815-NS
- Merk: Renault
- Model: Arkana
- APK tot: 31-07-2027
- Tellerstand: 89002 KM
- Carrosserievorm: SUV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Hybride (Elektrisch/Benzine)
- Bouwjaar: 2023
- Transmissie: Automaat
- Kleur: zwart Metallic
- Motorinhoud: 1598 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: H4M C6
- Vermogen: 105 kW / 143pk
- Ledig gewicht: 1410 kg
- Max. trekgewicht: 760 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 4.3 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 457 cm
- Breedte: 180 cm
- Hoogte: 1571 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 226 - 247 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Comfort
- Boordcomputer
- Regensensor
Exterieur
- Achterspoiler
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Park Distance Control
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Sportvelgen
- Trekhaak
Infotainment
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Radio
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control adaptief
- Electronic climate control
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Kunstlederen/microvezel bekleding
- Lederen bekleding
- Lederen/microvezel bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstuur
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuur verwarmd
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
- Zwarte hemelbekleding
Overige
- Achteruitrij assistent
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake Assist System
- Buitenspiegels in andere kleur
- Connected services
- Dodehoek detectie
- Draadloze telefoonlader
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hemelbekleding donker
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless entry/start
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Sfeerverlichting
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
Autobedrijf W. van Essen
Oldemarktseweg 82
8341SH Steenwijkerwold
0521 589 451
info@autobedrijfvanessen.nl
WWW.AUTOBEDRIJFVANESSEN.NL
Openingstijden :
Maandag t/m Vrijdag 08.00 uur - 18.00 uur.
Zaterdag 09.00 uur - 16.00 uur.
Elke werkdag koopavond op afspraak!
Hoeveel kost een Renault Arkana verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





























































































