
Renault Captur - 0.9 TCe 90PK INTENS CRUISE/NAVI/STOELVERW
Algemeen
| Prijs | € 9.745 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 60.046 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | PT-537-S |
| Datum deel 1 | 29-06-2017 |
| Topsnelheid | 171 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,90 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 898 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Rood metallic |
| Gewicht | 1084 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 590 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | april 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mei 2017 - jan. 2019
Technische informatie
Koppel: 140 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 45 liter
Acceleratie (0-100): 13,0 s
Topsnelheid: 171 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.656 kg
Afmetingen (LxBxH): 412 x 178 x 157 cm
Wielbasis: 261 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 114 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Brandstofverbruik in de stad: 6 l/100km (1 op 16,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Heijne occasion dealer Lijnderdijk 83 1161KD ZWANENBURG, NL 0204973274 http://www.autovoorraad.nl info@autovoorraad.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Keyless entry
- Lichtmetalen velgen 17"
- mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor achter
- Parkeersensoren achter
Infotainment
- Audio-installatie
- Audio-installatie
- Audio-installatie
- Bluetooth Telefoonvoorbereiding
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Digital Audio Broadcasting
- MP3-speler
- Multimedia
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Armsteun
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- centrale vergrendeling op afstand
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless Entry
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Leder Stuurwiel
- Multifunctioneel Stuurwiel
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Bluetooth
- Dab
- keyless entry
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur multifunctioneel
- two-tone metaalkleur
- WiFi
= Bijzonderheden =
De Renault Captur is een compacte crossover van Renault. De Captur is te zien als een mix van MPV en SUV.
Deze uitvoering is compleet met vele opties en extra`s o.a.: origineel navigatiesysteem/multimedia/bluetooth/boorcomputer, comfortstoelen, stoelverwarming, automatische airco, parkeersensoren achter, cruise-control, lichtmetalen velgen, multifunctioneel stuurwiel, afwijkkende dak kleur, etc..
Kijk voor meer informatie op de website van autobedrijf Heijne www.autovoorraad.nl Tel:020-4973274
Autobedrijf Heijne is een BOVAG occasion dealer met een topselectie jong gebruikte auto`s deze zijn: 100% onderhouden met duidelijke historie, gegarandeerde kilometerstanden, BOVAG garantie en altijd scherp geprijsd. Uw huidige auto ruilen wij graag in! Ook zijn wij gespecialiseerd in het financieren van u nieuwe aankoop dit zowel voor de particuliere klant of Financial-lease voor de (startende) ondernemer en zzp’er. Dit tegen de meest gunstige voorwaardes en laagste rente tarieven. Optioneel kunt u kiezen voor het Heijne Afleverpakket €695-. En ook na aankoop kunnen wij u van dienst blijven zijn in onze eigen werkplaats. Bekijk onze voorraad jong gebruikte auto`s op de website van Autobedrijf Heijne op www.autovoorraad.nl of kom langs voor een bezichtiging in onze showroom in Zwanenburg. Tel 020-4973274 WhatsApp: 0640049905 Mail: info@autovoorraad.nl
Wij doen er alles aan om de informatie op onze website zo compleet en kloppend mogelijk te houden, echter kunnen hieraan geen rechten worden ontleent.
Hoeveel kost een Renault Captur verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























