
Renault Captur - 0.9 TCe Dynamique
Algemeen
Prijs | € 7.950 |
Bouwjaar | Januari 2015 |
Kilometerstand | 125.585 km |
Brandstof | Benzine |
Transmissie | Handgeschakeld |
Aantal versnellingen | 5 |
APK | Ja, tot 11 maart 2026 |
BTW auto | Nee, marge |
Kenteken | 1-ZGD-27 |
Datum deel 1 | 02-01-2015 |
Topsnelheid | 171 km/u |
Acceleratie | 0-100 km/u in 12,90 sec |
Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
Aantal deuren | 5-deurs |
Aantal zitplaatsen | 5 |
Aantal cilinders | 3-cilinder |
Cilinderinhoud | 898 cc |
Energielabel | B |
Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
Kleur | Grijs |
Oorspronkelijke kleur | - |
Gewicht | 1076 kg |
Trekgewicht max | - |
Trekgewicht onger. | - |
Verbruik | (±) 1 op 20 |
Introductiejaar | april 2013 |
Meer modelinformatie |


Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Schuif-/kanteldak
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalen velgen
- Achterbank neerklapbaar
- achteruitrij camera
- Nog op 125xxx vrij weinig kilometers
- wordt nog meegereden!
- De Interieurfilter
- Luchtfilter
Overige opties & accessoires
Hierbij een zeer goeie Metalic Grey Renault Captur van bouwjaar 2015 aangeboden met navigatie, licht metalen velgen 17inch en nog veel meer!, Heeft laast een grote onderhoudsbeurt gehad bij serviceonly., Thermostaathuis zijn recent vervangen. En remblokken zijn een paar maanden geleden vervangen., Heeft normale gebruiksporen maar zeer netjes gebruikt tijdens ons bezit. Kan nog vele kilometers mee wegens een Tce 0.9 motor en distributieketting., Remschijven voorzijde zijn aan vervanging toe., ‘’ Multi riem en bougies kunnen vervangen worden dit is als advies meegegeven in het grotebeurt rapport’’., Vandaar hou ik de prijs wat lager dan normaal. Prijs is onderhandelbaar als het in de buurt komt. Geen onzin biedingen aub!
Extra informatie
Hierbij een zeer goeie Metalic Grey Renault Captur van bouwjaar 2015 aangeboden met navigatie, achteruitrij camera , licht metalen velgen 17inch en nog veel meer!
Nog op 125xxx vrij weinig kilometers , wordt nog meegereden!
Heeft laast een grote onderhoudsbeurt gehad bij serviceonly.
De Interieurfilter ,Luchtfilter ,Thermostaathuis zijn recent vervangen. En remblokken zijn een paar maanden geleden vervangen.
Heeft normale gebruiksporen maar zeer netjes gebruikt tijdens ons bezit. Kan nog vele kilometers mee wegens een Tce 0.9 motor en distributieketting.
Remschijven voorzijde zijn aan vervanging toe.
‘’ Multi riem en bougies kunnen vervangen worden dit is als advies meegegeven in het grotebeurt rapport’’.
Vandaar hou ik de prijs wat lager dan normaal. Prijs is onderhandelbaar als het in de buurt komt. Geen onzin biedingen aub!
Hoeveel kost een Renault Captur verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.