
Renault Clio Estate - 0.9 TCe Limited CarPlay | Keyless | Airco | NAP | Navigatie
Algemeen
| Prijs | € 9.990 |
| Prijs excl. BTW | € 8.499 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 111.127 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 03 september 2026 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | K-886-BB |
| Datum deel 1 | 20-11-2020 |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 898 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1098 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 595 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: aug. 2018 - dec. 2020
Referentienummer: 2724
Technische informatie
Tankinhoud: 45 liter
Acceleratie (0-100): 12,2 s
Topsnelheid: 178 km/u
Wielbasis: 259 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 135 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Brandstofverbruik in de stad: 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,4 l/100km (1 op 22,7)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 490): BOVAG Garantie
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- DAB
- multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
Exterieur
- achterspoiler
- bagagedek
- chroom delen exterieur
- LED dagrijverlichting
- lichtmetalen velgen 16"
- mistlampen voor
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Extra getint glas achter
- keyless entry
- keyless start
- lederen versnellingspook
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
Veiligheid & Techniek
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- hoofdsteunen anti-whiplash
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- zij airbag(s) voor
Overige
- Dealer onderhouden
= Bijzonderheden =
Deze origineel Nederlandse Renault Clio is afkomstig van de 1e eigenaar en is volledig Renault dealer onderhouden!
Let Op! wij rekenen géén afleverkosten, de prijs is inclusief het rijklaar maken van de auto!
Daarnaast krijgt u standaard 6 maanden garantie en voor €490 kunt u deze verlengen naar 12 maanden BOVAG garantie.
Wilt u deze auto bezichtigen? Informeer vooraf naar de beschikbaarheid.
U kunt ons bereiken op:
- Telefonisch: 010-5013971
- WhatsApp: 06-36268010
- Mail: info@vdboccasions.nl
Inruil van uw huidige auto en financiering is bij VDB Occasions geen probleem!
Verkoop en prijswijzigingen voorbehouden. Aanvullende garantie niet inbegrepen, tenzij uitdrukkelijk vermeld. Opties in onze advertenties worden automatisch aangemaakt; wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor onjuist vermelde opties of typfouten. Controleer daarom bij aankoop zaken die uw beslissing kunnen beïnvloeden. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de informatie in de advertentie.
VDB Occasions
Ambachtsstraat 7A
3176 PR Poortugaal
Tel: 010-5013971
Website: www.vdboccasions.nl
Whatsapp: 06-36268010
Maandag t/m vrijdag van 09:00 tot 18:00
Zaterdag van 09:00 tot 15:00
Zondag: Gesloten
Buiten de openingstijden is een bezichtiging ook mogelijk, maar dan werken wij op afspraak!
Hoeveel kost een Renault Clio Estate verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






























































