
Renault Clio Estate - 1.2-16V Corporate / NAP / AIRCO / SP VLG /
Algemeen
| Prijs | € 1.499 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Kilometerstand | 210.222 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 26 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | TJ-411-R |
| Datum deel 1 | 04-04-2008 (import) |
| Topsnelheid | 167 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,60 sec |
| Motorvermogen | 55 kW (75 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1149 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1085 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 535 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | februari 2008 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 165/65 R15
Acceleratie (0-100): 13,6 s
Topsnelheid: 167 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.598 kg
Afmetingen (LxBxH): 420 x 171 x 151 cm
Wielbasis: 258 cm
Interieur
Interieur: Donkergrijs, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 139 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik in de stad: 7,6 l/100km (1 op 13,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 15"""
- Buitentemperatuurmeter
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
Overig
- Multifunctioneel stuurwiel
= Bijzonderheden =
Deze Renault Clio Estate komt uit 2008, werd geleverd van 01-02-2008 tot 30-09-2008. Deze geïmporteerde personenauto staat sinds 2019 op kenteken, is voorzien van een benzine-motor, heeft een maximum vermogen van 55 kW (75 PK) en een cilinderinhoud van 1149 cc.
De personenauto heeft een topsnelheid van 167 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 13,6 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 5,9 liter per 100 km en hij weegt 1085 kg. De APK is geldig tot 26-02-2027 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 149,83 per kwartaal.
Waarom kiezen voor Eray Cars ?
Betrouwbare kwaliteit • Eerlijke prijzen • Zekerheid zonder gedoe.
Bij Eray Cars koopt u niet zomaar een auto — u kiest voor rust, zekerheid en transparantie.
Wij zijn een RDW- en VWE-erkend autobedrijf en staan bekend om onze jong gebruikte, dealeronderhouden occasions met een duidelijke historie.
Onze klanten waarderen ons omdat wij eerlijk adviseren, meedenken én geen verborgen kosten hanteren.
U weet altijd precies waar u aan toe bent.
Bij Eray Cars profiteert u van:
Hoeveel kost een Renault Clio Estate verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























