
Renault Clio Estate - 1.2 TCE Collection | Cruise | Airco | LMV
Algemeen
| Prijs | € 4.249 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 51.152 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 29 oktober 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 84-NRB-6 |
| Datum deel 1 | 29-10-2010 |
| Topsnelheid | 184 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,20 sec |
| Motorvermogen | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1149 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Beige |
| Oorspronkelijke kleur | Beige |
| Gewicht | 1095 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 535 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | april 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Nieuw: Ja
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/50 R16
Acceleratie (0-100): 11,2 s
Topsnelheid: 184 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.608 kg
Afmetingen (LxBxH): 423 x 171 x 151 cm
Wielbasis: 258 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 129 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik in de stad: 7,3 l/100km (1 op 13,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 15"""
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
Overig
- Isofix
- Pack Comfort (Dimlichten automatisch)
= Bijzonderheden =
Maandag t/m vrijdag geopend van 10:00 uur t/m 17:00 uur en zaterdag van 10:00 uur t/m 15:00 uur.
We zijn vaak onderweg om onze snel wisselende voorraad aan te vullen, dus is het verstandig om altijd even te bellen voordat u langs komt.
OOK OP AFSPRAAK MOGELIJK NA SLUITING TIJD
Tel: 0184769057.
Tel: 0647860143.
E-mail : Heuverlingautos@hotmail.com
Mailen, smsen of whatsappen kan ook. Kijk voor onze totale voorraad op www.heuverlingautos.nl
Heuverling auto`s heeft continue nieuwe aanvoer, tegen zeer scherpe prijzen. Inruil van uw auto, boot, caravan, motor is mogelijk.
Kom gerust even langs.
internet prijzen zijn vaste meeneem prijzen
Hoeveel kost een Renault Clio Estate verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.










































