
Renault Clio Estate - 1.2 TCE Dynamique - Airco - Cruise control - Trekhaak -
Algemeen
| Prijs | € 2.950 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Kilometerstand | 167.923 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 22 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 32-HNX-7 |
| Datum deel 1 | 24-01-2009 |
| Topsnelheid | 184 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,20 sec |
| Motorvermogen | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1149 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1095 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 535 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | februari 2008 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Dakrails
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: feb. 2008 - apr. 2009
Referentienummer: 3512
Technische informatie
Tankinhoud: 55 liter
Acceleratie (0-100): 11,2 s
Topsnelheid: 184 km/u
Wielbasis: 258 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 137 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik in de stad: 7,4 l/100km (1 op 13,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- bagagedek
- mistlampen voor
Interieur & Comfort
- buitentemperatuurmeter
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- elektrische ramen voor
- lederen versnellingspook
- stuur leder
- stuur verstelbaar
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- elektronische remkrachtverdeling
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Nette Clio.
Voorzien van koude airco, cruise control en trekhaak.
Nieuwe apk bij prijs inbegrepen.
Wij rekenen geen afleverkosten! Deze prijs in inclusief geldige apk (minimaal 10 maanden), tenaamstelling van het voertuig en eventuele vrijwaring van de inruilauto, controle vloeistoffen en op peil brengen, wassen + stofzuigen en minimaal een kwart tank brandstof. voor uitgebreidere afleverpakketten verwijzen wij u door naar onze website; www.autobedrijfrobdees.nl
Wij ruilen en kopen ook auto’s in!
Mocht u meer informatie wensen over deze auto en/of een proefrit willen maken. Neem contact op met een van onze verkopers 0115-530800
Autobedrijf Rob Dees staat al ruim twintig jaar bekend als een merk-onafhankelijke garage en occasiondealer in Zeeland. In onze volledige uitgeruste werkplaats met de benodigde apparatuur worden de auto’s snel en vakkundig gerepareerd, onderhouden, gekeurd en nog veel meer. Autobedrijf Rob Dees heeft minstens 70 tweedehands auto’s van allerlei merken staan, zowel in het lagere-,midden- of hoger segment.
Autobedrijf Rob Dees
Nieuwendijk 88
4571LK Axel
Tel: (0115) 530 800
Hoeveel kost een Renault Clio Estate verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



































